تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بازگشت دانش آموز جیرفتی به مدرسه و اخراج مدیر

امیرتیموری با ابراز تاسف بیان کرد: وضعیت دانش آموز را پیگیری کرده ایم و در حال حاضر در همان مدرسه مشغول به تحصیل است.

توضیحاتی درباره حادثه تنبیه بدنی دانش آموز جیرفتی

اخیرا تصاویری از چهره دانش آموز جیرفتی که از سوی مدیر مدرسه اش مورد ضرب و شتم قرار گرفته، در فضای مجازی منتشر شد که بازتاب های فراوانی به همراه داشت.

برادر دانیال رفیعی دانش آموز آزاردیده، به توضیح ماجرای ضرب و شتم دانیال پرداخت و گفت: اوایل دی ماه برادرم به همراه دو تن دیگر از هم مدرسه ای هایش در حیاط مدرسه درگیری لفظی پیدا می کنند، مدیر مدرسه متوجه می شود و ابتدا آن دو دانش آموز دیگر را که گویا از اقوامش بوده اند به داخل دفتر مدرسه می برد و با آنها صحبت می کند. سپس مدیر آن دو نفر را به خانه می فرستد و در حالی که همه دانش آموزان رفته بودند و 10 دقیقه از زنگ آخر مدرسه گذشته بود، برادرم را کتک می زند و مشتی به بینی و دهانش می کوبد. برادرم بیهوش بیرون مدرسه رها شده بود که توسط مردم به بیمارستان می رسد.

از پزشکی قانونی سه ماه طول دوره درمان گرفتیم و از مدیر مدرسه شکایت کردیم، البته شنیده ایم، وی خودش استعفا داده و آموزش و پرورش با او برخوردی نکرده است.

اکنون وضعیت جسمانی برادرش برای حضور در مدرسه مساعد است و علیرغم آنکه زخم لبش خوب نشده، اما از امروز مدرسه رفته است.

سلاجقه مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش کرمان، نیز گفت: در پی تنبیه بدنی دانش آموز مدرسه شهید فاریابی شهرستان جیرفت توسط مدیر مدرسه، در تاریخ پنجم دی ماه جاری، این مدیر متخلف هفتم دی ماه به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان اداره کل آمورزش و پرورش استان کرمان معرفی شده و از سمت مدیری مدرسه نیز برکنار شده است. اکنون دانش آموز در همان مدرسه در حال تحصیل است.

سلاجقه در عین حال گفت: تهدید ولی دانش آموز توسط رئیس حراست اداره کل آموزش و پرورش استان مبنی بر این که اگر رضایت ندهید، از ادامه تحصیل فرزندتان در مدرسه جلوگیری می شود، صحت ندارد.

مجید امیرتیموری رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان جیرفت
، نیز ضمن تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص وضعیت دانش آموزی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، گفت: روز پنجم دی ماه، متاسفانه این اتفاق رخ داده است که یک روز بعد، ضمن برکناری مدیر مدرسه از سمتش، مدیر جایگزین نیز معرفی شده است. روز هفتم دی ماه یعنی دو روز بعد از این اتفاق مدیر متخلف به هیات تخلفات کارکنان اداری معرفی شده است.

امیرتیموری با ابراز تاسف بیان کرد: وضعیت دانش آموز را پیگیری کرده ایم و در حال حاضر در همان مدرسه مشغول به تحصیل است.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان جیرفت، با تکذیب ادعایی مبنی بر تهدید صورت گرفته از طرف حراست اداره کل آموزش و پرورش، نسبت به خانواده دانش آموز، گفت: خانواده دانش آموز هیچگونه ملاقاتی با حراست نداشته اند، لذا این ادعا از اساس کذب بوده و آن را تکذیب می کنم.

امیرتیموری افزود: آنچه در حیطه وظایف اداره شهرستان بوده، انجام شده و پرونده مدیر متخلف توسط هیات تخلفات کارکنان در دست پیگیری و رسیدگی است.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : دانش آموز جیرفتی را مدیرش طوری کتک زد که لبش پاره شد+ عکس

اگر می خواهید بیشتر بدانید : واکنش نماینده مردم جیرفت به تنبیه دردناک دانش آموز جیرفتی


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


   #دانش آموز #جیرفت #خانواده #پزشکی قانونی #فضای مجازی #تخلفات اداری #دانش آموزان

محتوای خبر «بازگشت دانش آموز جیرفتی به مدرسه و اخراج مدیر» را در سایت «سیمرغ» ببینید