تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: با بکارگیری تمام توان دولت در مذاکرات برجام مسئله اقتصاد و معیشت مردم در اولویت های پایین قرار گرفت.

علی کردبچه در گفت وگو با خبرنگار سرویس اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی شبکه خبری تهران نیوز درباره نحوه رسیدگی مسئولان به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اظهار داشت: مسئولان زمانی می توانند برای مردم تصمیم گیری قابل اجرایی کنند که سفره ی خود را از مردم جدا نکنند و تا زمانی که آن ها این کار را پیش بگیرند درد مردم را نخواهند فهمید و راه کارهای آن ها قابل حل نخواهد بود.

این فعال فرهنگی در تبیین توصیف رهبر انقلاب از حرکت مستمر ملت در مقابله با اغتشاشات گفت: مردم ایران پرچم دار عدالت و آزادی خواهی و استکبارستیزی در جهان می باشند، کسانی که حرکت مردمی را به نفع خود نمی بینند طبیعتاً مانع از انجام این کار می شوند و دست به اغتشاش می زنند و در این حین تمام فعالیت های ضد اسلامی آن ها مورد مشاهده قرار گرفته است .

وی علت عدم رفع مشکلات اقتصادی، بیکاری و اشتغال مردم را با توجه به تذکرات عمومی و غیرعمومی رهبر انقلاب به مسئولین را این گونه تشریح کرد: زمانی مسئولان می توانند برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی و بیکاری راهکاری ارائه بدهند که خودشان از نیازهای مردم به خوبی آگاه باشند، که متأسفانه در حال حاضر این گونه نیست، و تا وقتی که مسئولان از بالا به مردم نگاه می کنند قطعاً نمی توانند در مورد این رفع مشکلات به مردم راه کار مناسبی ارائه کنند.

کارشناس مسائل اقتصادی در ادامه تأکید کرد: مسئولان برای موفقیت در این عرصه باید به فرامین مقام معظم رهبری گوش فراداده و به آن عمل کنند و همگام با مردم آن ها را درک کرده و دولت انقلابی باید نیازسنجی کند و با توجه به آن درصدد رفع مشکلات مردم اقدام خوب و مناسب را انجام دهد.

کردبچه در پایان با اشاره به به کارگیری تمام توان دولت در مذاکرات گفت: متأسفانه این نیازسنجی خوب صورت نپذیرفت و مسئله برجام نسبت به معیشت و اقتصاد مورد اهمیت دولت قرار گرفت و این در حالی است که تجربه به ما نشان داده بود طرف مقابل چندین بار امتحان خود را پس داده و به ملت ایران ثابت شده که قابل اعتماد نیستند.

انتهای پیام/*

   #مشکلات اقتصادی #معیشت مردم #رهبر انقلاب #برجام #مقام معظم رهبری #عدالت #اشتغال