تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
صدیقی

امام جمعه موقت تهران با انتقاد از تحریف اظهاراتش در خطبه های نماز جمعه، گفت:امکان ندارد من بخواهم به مردم حتی معترضین و آن هایی که بخاطر اعتراض بیرون آمدند هیچ بی احترامی بکنم.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام کاظم صدیقی با انتقاد از تحریف اظهاراتش در خطبه های نماز جمعه تهران، گفت: مردم مایه افتخار ما هستند و تمام پیروزی ها در جنگ و انقلاب و فتنه ها بواسطه همین مردم است. بنده خوشبختانه در این خطبه بلندگوی مردم بودم و آنچه را که معترضین به مشکلات معیشتی توجه داشتند، به نمایندگی همه آنها، پشت تریبون نماز جمعه جهانی کرده و دردشان را به گوش مسئولین رساندم.

وی گفت: وقتی بنده می گویم مردم جمع شده اند، معاذالله نمی توانم بگویم که مردم چه هستند و روشن است که اگر دریایی بوجود آمده و موج این دریا «آشغال» را برده، همان فضای فتنه بوده است و اصلا کاری به اشخاص ندارم. اجتماع مردم همانند نهم دی هشتاد و هشت بود. فضایی که دشمن بوجود می آورد مثل آشغالی است که مزاحم است و این اجتماع مردم فضای فتنه و آشوب را می برد.

خطیب موقت تهران افزود: الحمدلله رب العالمین مردم ما را از خودشان می دانند و من هم به مردم عشق دارم. من خدا را شکر می کنم که در خدمتم مردم هستم و در میان آن ها هستم. در این خطبه هم من نماینده مردم و بلندگوی آن ها بودم. در این خطبه نهایت احترام را به مردم کردیم، از آن ها تشکر کردیم و امکان ندارد من بخواهم به مردم حتی معترضین و آن هایی که بخاطر اعتراض بیرون آمدند هیچ بی احترامی بکنم.

منبع: تسنیم

   #اجتماع #نماز جمعه #امام جمعه

محتوای خبر «توضیحات صدیقی درباره تحریف اظهاراتش در خطبه های نماز جمعه» را در سایت «مشرق نیوز» ببینید