تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
زین الدین زیدان

زین الدین زیدان

اختصاصی | پس از دو هفته عدم نتیجه گیری از سوی زین الدین زیدان در باشگاه رئال مادرید، آنها باید در هفته نوزدهم رقابت های لالیگا برابر ویارئال سرسخت در سانتیاگو برنابئو به میدان بروند.

به گزارش ورزش 11، فلورنتینو پرز اثبات کرده است هرگز نخواهد توانست با شکست کنار بیاید، او پیروزی می خواهد؛ برای پیروزی حاضر است میلیون ها دلار هزینه کند، هیچ عذر بهانه ای را نمی پذیرد! کارلو آنچلوتی و ژوزه مورینیو با طعم خشم پرز به خوبی آشنا هستند!

زین الدین زیدان توانست برای دو فصل پیاپی در رقابت های اروپایی رئال مادرید را بر قله افتخار برساند و لبخند رضایت را بر لبان پرز بیاورد، اما در فصل 2017/18 زیدان دچار بحران شد تا رفته رفته اخم های پیرمرد سیاستمدار مادریدی ها در هم برود.

زین الدین زیدان
زین الدین زیدان

زیدان هرگز در بازخواست های مدیریت باشگاه پاسخی قانع کننده برای اوضاع امروز رئال مادرید نداشت تا پرز هربار با سرگیجه های پس از شکست، در دفتر کارش به آینده تیم خود با هدایت زین الدین دچار سوظن شود و دائما با مشاورانش بر سر شرایط تیمشان بحث و مجادله به راه بیاندازند.

رئال مادرید در دو هفته گذشته رقابت های لالیگا اسپانیا، با شکست سنگین برابر بارسلونا و همچنین توقف برابر سلتاویگو درگیر شرایط پیچیده ای شد، شرایطی که می تواند روزهای پایانی زیدان را در باشگاه مادریدی رقم بزند و او را برای همیشه از باشگاه محبوبش جدا نماید.

بازیکنان رئال مادرید
بازیکنان رئال مادرید

رئال مادرید همواره برابر ویارئال روزها و بازی های سختی را سپری کرده است، چرا که زیردریایی ها برابر قو های سپید چالش های بزرگی را ایجاد کرده اند؛ هرچند که نتایج تقابل های رو در رو از سال 2010 در مجموع 12 دیدار برگزار شده، به سود رئالی ها است، چرا که رئال مادرید با کسب 7 پیروزی و 4 تساوی و یک شکست برابر ویارئالی ها دست برتر را داشته باشند.

زیدان در صورتی که امشب در سانتیاگو برنابئو نتواند نتیجه باب میل پرز را کسب نماید؛ باید در انتظار شمارش معکوس برای امضا شدن حکم اخراج زیدان توسط پرز باشیم.

   #رئال مادرید #لالیگا #بارسلونا

محتوای خبر «زیر دریایی ها می توانند حکم برکناری زیدان را امضا کنند؟» را در سایت «ورزش یازده» ببینید