تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
گرشاسبی

گرشاسبی

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: خوشحالم که همه اعضا هیات مدیره حضور دارند.

به گزارش ورزش 11 و به نقل فارس، ،حمیدرضا گرشاسبی در نشست خبری باشگاه پرسپولیس حاضر شد و در مورد آخرین وضعیت سرخپوشان اظهار داشت: قبل از شروع برای شادی روح درگذشتگان ورزشی و شهدای ورزشی صلوات ختم کنید. خوشحالم که در همه جلسات همه اعضای هیئت مدیره حضور دارند انشالله با قدرت بیشتر راه را ادامه دهیم و حرکت رو به جلو را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: خوشحالیم افشین پیروانی که یک فرد شناخته شده و فنی با سابقه درخشان چه در تیم ملی و چه در باشگاه پرسپولیس به جمع ما پیوسته است و برای سلامتی محمود خوردبین هم آرزوی سلامتی داریم.

در ادامه خبرنگاری پرسید: بعد از اینکه با برانکو تمدید کردید، رفتن طارمی با توجه به مشکلاتی که برای باشگاه پرسپولیس به وجود آمد باعث ناراحتی هواداران شد اما به گفته مهدی طارمی دلیل رفتنش این بود که به باشگاه پرسپولیس کمک کند. آیا نمی شد با طارمی به توافق برسید که در پرسپولیس بماند تا با توجه به مشکلاتی که برای باشگاه به وجود آورد بتواند جبران کند یا خیر؟ گفت: با توجه به مشکلاتی که مهدی طارمی در بحث باشگاه ریزه اسپور ترکیه به باشگاه پرسپولیس آسیب رساند و پرسپولیس نتوانست به فینال جام باشگاه های آسیا برود و ۲ پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد و حتی خود مهدی طارمی ۴ ماه محروم شد، به دنبال این بودیم که از ابتدا این محرومیت کاهش پیدا کند تا بتوانیم با آرامش کارمان را انجام بدهیم. در این راستا هیدت مدیره باشگاه پرسپولیس تلاش بسیاری کردند. همچنین سلطانی فر وزیر ورزش جلساتی متعددی برگزار کرد تا تفاهمی با باشگاه ریزه اسپور برقرار کنیم تا جریمه و محکومیت باشگاه پرسپولیس کمتر شود. کما اینکه به دنبال این هستیم تا این محرومیت کمتر شود و حداقل از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی به یک پنجره نقل و انتقالات کاهش دهیم. پیگیری های لازم صورت گرفته حتی وکیل خوبی استخدام کردیم تا کارها را با دقت انجام دهد تا هرچه زودتر این اتفاق بیفتد اما طارمی با توجه به این محرومیت ۴ ماهه ای که داشت شرایطش به گونه ای بود که از لحاظ روحی شرایط خوبی نبود. من به عنوان سرپرست و برانکو به عنوان سرمربی سعی کردیم از لحاظ روحی شرایط خوبی را برای مهدی طارمی فراهم کنیم تا با انگیزه خوب به دنبال این باشد تا اشتباهات گذشته را جبران کند و با بازی های خوب و درخشان دل هواداران را شاد کند. بارها به دنبال این بودیم تا هرچه زودتر به مهدی طارمی توافق کنیم اما با توجه به صحبت های مهدی طارمی مبنی بر اینکه سن من طوری نیست که بخواهم در ایران ادامه بدهم چرا که به دنبال این هستم تا ترانسفر شوم و ممکن است ۲ سال دیگر نتوانم در اروپا بازی کنم اما بعد از کلی جلسات ما به توافق نرسیدیم، هواداران و شما خبرنگاران عزیز بدانید که ما تمام تلاشمان را کردیم تا جایی که ممکن بود؛ چرا که نمی شود تا یه حدی از بازیکن در واقع درخواست کرد که در باشگاه بماند. ما نمی توانیم بازیکنی که دلش با تیم نیست اصرار کنیم و به زور یک بازیکن را در تیم نگه داریم، وقتی بازیکنی دلش با تیم نباشد مطمئناً عضلات و توان و انرژی اش با تیم نیست و آنطور که باید و شاید فعالیت نمی کند. بعد از اینکه به توافق نرسیدیم یک دعوتنامه ای از باشگاه الغرافه قطر داشتیم، طبق صحبت هایی که با مهدی طارمی انجام دادیم، گفتیم باید قرارداد طوری باشد تا هم پولی به باشگاه برسد با توجه به مشکلات و جریمه هایی که از طرف باشگاه ریزه اسپور به باشگاه پرسپولیس شده باید قرارداد طوری باشد که پولی به باشگاه تزریق شود. تفاهم نامه ای بین باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی برقرار شد و مهدی طارمی پای این تفاهم نامه را امضاء کرد و قرار شد مبلغی باشگاه الغرافه برای رضایتنامه به باشگاه پرسپولیس پولی واریز کند، حتی پاداشی که فیفا برای بازیکنان ملی پوش در نظر گرفته باید به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شود، صحبت هایی انجام دادیم تا مهدی طارمی با باشگاه الغرافه قرارداد ببندد، هنوز به صورت رسمی نامه ای از باشگاه الغرافه قطر به باشگاه پرسپولیس ارسال نشده مبنی بر اینکه مهدی طارمی با باشگاه الغرافه قرارداد نبسته است.

گرشاسبی درباره تمدید قرارداد ۲ ساله با برانکو و اینکه پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات محروم شده و در این شرایط کار چطور پیش خواهد رفت، اظهارداشت: باید بگویم برانکو یک مربی حرفه ای است که در تمام امور مثل اخلاقی، رفتاری و کرداری حرفه ای رفتار می کند...

ادامه دارد...

   #پرسپولیس #طارمی #باشگاه پرسپولیس #مهدی طارمی #برانکو #قطر #ترکیه #وزیر ورزش #نشست خبری #سرخپوشان

محتوای خبر «گرشاسبی: انشالله با قدرت بیشتر راه را ادامه دهیم و حرکت رو به جلو را ادامه دهیم» را در سایت «ورزش یازده» ببینید