تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
استقلال تهران

استقلال تهران

تیم فوتبال استقلال در دیدار دوستانه در نیمه اول مقابل تیم جوانانش به برتری رسید.

به گزارش ورزش 11 و به نقل فارس، تیم فوتبال استقلال امروز در دیداری دوستانه به مصاف جوانان استقلال تحت هدایت فدایی رفت. در این مسابقه استقلالی ها در غیاب 6 ملی پوش خود به مصاف حریف رفتند.

-پژمان منتظری با توجه به دقایق کمی که در ترکیب آبی پوشان در بازی با سایپا به میدان رفته بود در تمرین تیم ملی حاضر نشد و در بازی دوستانه آبی پوشان به میدان رفت.

-داریوش شجاعیان که در دیدار روز گذشته با آسیب دیدگی جزئی رو به رو شده بود امروز در ورزشگاه نوبنیاد حاضر شد اما در ترکیب این تیم به میدان نرفت.

-محسن کریمی به دلیل مصدومیت در محل تمرین این تیم حضور نداشت.سجاد شهباززاده هم که در لیست بازیکنان استقلال در دیدار گذشته حضور نداشت در دیدار دوستانه این تیم هم غایب بود.ظاهرا شفر روی این بازیکن نظر مثبت ندارد و جدایی این بازیکن از جمع آبی پوشان قطعی است.


-تیم بزرگسالان استقلال با ترکیب اولیه ارشیا بابازاده، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، خسرو حیدری، حسین حیدری، سرور جپاروف، مهدی قائدی، بهنام برزای، جواد محمدی و جابر انصاری به مصاف حریف رفت.

-تیم فوتبال جوانان استقلال با ترکیب پارسا جعفری، محمد جواد به آفرین، عرفان گلشنی، آرش داجلری، مهرداد زارعی، عرفان صادقی، علی بهشتی، پوریا بالی، محمد جواد مولایی، محمدرضا داوری و ارسلان داوری به مصاف تیم بزرگسالان استقلال رفت.

-وینفرد شفر در دیدار دوستانه استقلال حضور نداشت و به جای وی کولی، ساناک و طاهری روی نیمکت بزرگسالان این تیم نشستند.

-صادقی ورمزیار رئیس آکادمی استقلال این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.

تیم استقلال در نیمه اول با تک گل برزای به برتری رسید.

   #استقلال #دیدار دوستانه #داوری #سایپا #استقلال تهران