تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
گرشاسبی: به طارمی گفتیم بیا دل هوادارانی را که شکستی، با بازی خوب در لیگ قهرمانان آسیا شاد کن سرپرست باشگاه پرسپولیس تأکید کرد، اعضای هیئت مدیره این باشگاه حامی کادر فنی تیم پرسپولیس هستند. به گزارش فرتاک ورزشی،

حمیدرضا گرشاسبی بعد از تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ طبق برنامه اعلام شده از ساعت 13:30 پاسخگوی اصحاب رسانه در محل باشگاه بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ابتدای صحبت هایش را با خوشامدگویی به افشین پیروانی آغاز کرد و از حضور او در پرسپولیس ابراز خوشنودی کرد: برای سلامتی آقای خوردبین که نیم قرن سابقه حضور پرتلاش در این تیم را داشتند آرزوی سلامتی داریم و امیدوارم به زودی به جمع ما در مدیریت ورزشی باشگاه بپیوندد.

سوال اول از باشگاه در خصوص مهدی طارمی و ماجرای جدایی و محرومیت هایی بود که این بازیکن برای پرسپولیس شکل داد. گرشاسبی در این خصوص پاسخ داد:

به هرحال مشکلاتی برای طارمی به وجود آمد در بحث رفتن به ریزه اسپور که برگشتش به باشگاه آسیب رسید. از رسیدن به فینال آسیا بازماندیم و برای او نیز محرومیت شکل گرفت. علاوه بر این محرومیت باشگاه نیز متحمل جریمه مالی شد. با پیگیری ها وزارت ورزش بخشی از این توافقات صورت گرفت. ما نیز به دنبال این بود که دو پنجره محرومیت مرتفع شود و هنوز دنبال می کنیم. اعضای هیات مدیره هم پیگیر هستند تا این اتفاق را عملی کنیم و این محرومیت برطرف شود. آقای طارمی با توجه به 4 ماه و 10 روز دوری از مسابقات از نظر روحی و روانی در جلساتی که ترتیب دادیم حضور یافت. می خواستیم با توجه به آسیب هایی که دیده قراردادش را تمدید کند و به او اعلام کردیم بیاید جبران کند دل شکسته هواداران و بازی خوبی و همچنین تمدید قرارداد. ایشان گفت فکر کنم. آقای برانکو و پیروانی نیز بارها اعلام کردند اما او در نهایت گفت برای حضور در فوتبال اروپا و سن من به شکلی است که فرصتی دیگر نداریم. تمام تلاش اعضای هیات مدیره و کادرفنی برای ماندن مهدی طارمی. اما ما هم تا جایی می توانستیم تلاش کنیم برای اصرار به بازیکن اما دیگر نمی توانیم عظمت باشگاه را به زور و تهدید بازیکن را نگه داریم. موفقیت هر ورزشکاری دلی است و اگر دلش با آن تیم و رشته نبود این هماهنگی اعصاب و عضله شکل نخواهد گرفت.

وی ادامه داد: نهایتش به این نتیجه رسیدیم بعد از دعوتنامه الغرافه شرایط باشگاه را اعلام کردیم. ما اعلام کردیم شما آسیب هایی به باشگاه زدید و باید جبران شود. با توافقی که ایشان انجام دادند و سهمی از الغرافه به او می رسد نیز باید بخشی از آن را به باشگاه بدهد و حتی سهمی که از حضورش در جام جهانی می رسد باید به باشگاه پرداخت کند. تمام تلاش کردیم تا منافع باشگاه از بعد مالی آسیبی نرسد. خودش اعلام کرده امضا کرده اما تا زمانی که نامه باشگاه الغرافه نیاید نمی توانیم بگویم این مساله قطعی است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به سوالی در خصوص اینکه در صورت محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی چه برنامه ای دارند گفت: خوشبختانه آقای برانکو هم از لحاظ رفتاری و هم فنی حرفه ای است. ضمن اینکه منافع خودش مهم است یک مقدار چربش آن به سمت منافع باشگاه است و همین مساله باعث شده تا بتوانیم راحت با او کار کنیم. قبل از تمدید قرارداد نشست های مختلفی با او داشتیم حول تیم های پایه. یک مقدار هم باید طبق بودجه برنامه خودمان را در لیگ دو یا سه کشور خریداری کرده و پشتوانه باشگاه قرار دهیم. امیدوارم این برنامه ها به خوبی پیش برود تا باشگاه به اسم واقعی باشگاه شود.

گرشاسبی در پاسخ به اینکه پرونده مانوئل ژوزه بسته شده یا همچنان این سریال ادامه دارد گفت: ژوزه تمام شد و هیچ مشکلی نیست و صفر شده و دیگر درباره اش حرف نزنید.

وی ادامه داد: ما همکاری داشتیم که خیلی از دوران بازنشستگی اش تمام شده بود ولی نمی رفت. معمولا کسی که بازنشسته می شود می برند بایگانی و روی دوش با لاالاالله می برند ما هم این را پرونده را بردیم و به بایگانی سپردیم.

ادامه دارد...

انتهای پیام/

   #پرسپولیس #طارمی #برانکو #باشگاه پرسپولیس #مهدی طارمی #لیگ قهرمانان آسیا #جام جهانی #برانکو ایوانکوویچ #بازنشستگی #لیگ قهرمانان