تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نمایش دو فیلم رومانیایی در سینما تک موزه هنرهای معاصر فیلم "کاغذ آبی خواهد بود"به کارگردانی رادو مونتین و "آفریم"به کارگردانی رادو جود در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آیند.

به گزارش هنرآنلاین، در ادامه برنامه نمایش فیلم در بخش سینمای رومانی با عنوان "مروری بر موج نوی سینمای رومانی" به کوشش محمد وحدانی و با همکاری ماهنامه سینمایی 24، روز یکشنبه 24دی ماه ساعت 17، فیلم " کاغذ آبی خواهد بود"به کارگردانی رادو مونتین، محصول سال 2006، به مدت 91 دقیقه و روز چهارشنبه 27 دی ماه ساعت 17 فیلم "آفریم" به کارگردانی رادو جود، محصول سال 2015 به مدت 105 دقیقه ،به زبان اصلی و با زیر نویس فارسی در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید.

در فیلم "کاغذ آبی خواهد بود " یک سرباز شبه نظامی جوخه ی خود را ترک کرده و تصمیم می گیرد برای آرمان انقلاب مبارزه کند. فرمانده و بقیه همرزمانش در خلال شب های 22 و 23 دسامبر سال 1989 به دنبال او می گردندو...

داستان فیلم "آفریم" به اوایل قرن نوزدهم باز می گردد و در مورد پلیسی محلی است که باید یک کولی برده را به اربابش بازگرداند و...

علاقه مندان برای استفاده از برنامه های نمایش فیلم می توانند روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88951965 تماس حاصل کنند.

   #سینما

محتوای خبر «نمایش دو فیلم رومانیایی در سینما تک موزه هنرهای معاصر» را در سایت «هنرآنلاین» ببینید