تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نمایشگاه گاز رئیس امور فرهنگی منطقه ویژه اقتصادی، انرژی پارس جنوبی گفت: برای نشان دادن توانمندی و دست آوردهای صنعت نفت نهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از عسلویه، ایوب بنوی صبح امروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با بیان اینکه مهندسان و متخصصان به دستاوردهای مهمی در صنعت نفت و گاز دست یافته اند اظهار داشت: متخصصان صنعت نفت ایران اسلامی به فنآوری های روز دنیا در حفاری چاههای نفت و گاز، ساخت و نصب تجهیزات دست یافته اند که این مهم در اجرای فازهای پارس جنوبی متبلور است.

وی، پارس جنوبی را نمادی از توانمندی متخصصان صنعت نفت ایران دانست و تصریح کرد:برای نشان دادن توانمندی و دست آوردهای صنعت نفت نهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه برگزار می شود.

رئیس روابط عمومی و امور فرهنگی منطقه ویژه پارس جنوبی با بیان اینکه این نمایشگاه از تاریخ 24 تا 27 دی ماه به میزبانی منطقه ویژه پارس برگزار می شود خاطر نشان کرد: نهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور شرکت های دولتی و خصوصی حوزه نفت و گاز داخلی و خارجی در عسلویه برگزار می شود.

بنوی با بیان اینکه نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برای سومین سال متوالی در عسلویه برگزار می شود تصریح کرد: این نمایشگاه با درایت مدیرعامل منطقه ویژه پارس و بمنظور انعکاس و به نمایش گذاشتن توانمندی ها و دستاوردهای صنعت نفت در منطقه ویژه پارس و با محوریت پارس جنوبی امسال برای سومین سال متوالی در عسلویه و در جوار تاسیسات و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی برگزار می شود.

وی بیان کرد: آیین افتتاحیه نهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز یکشنبه 23 دی ماه درسالن همایش های خلیج فارس سازمان منطقه ویژه پارس با حضور مقامات صنعت نفت برگزاری می شود.

انتهای پیام/

   #پتروشیمی #نمایشگاه #عسلویه #پارس جنوبی #خلیج فارس