تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مایکل وولف، نویسنده کتابی جنجالی در مورد دولت دونالد ترامپ نویسنده کتاب جنجالی: همه ترامپ را با کودکان مقایسه می کنند +عکس کتاب «آتش و خشم؛ کاخ سفید ترامپ» در روزهای گذشته به دلیل سخنانی که از قول مشاور ارشد پیشین دونالد ترامپ در آن نقل شده بود، جنجال آفرین شد.

به گزارش جام نیوز، مایکل وولف، نویسنده کتابی جنجالی در مورد دولت دونالد ترامپ می گوید همه افرادی که وی برای نگارش کتابش با آنها مصاحبه کرده است دونالد ترامپ را مانند یک «کودک» دانسته اند.

به نوشته یورونیوز، کتاب «آتش و خشم؛ کاخ سفید ترامپ» در روزهای گذشته به دلیل سخنانی که از قول استیو بنن، مشاور ارشد پیشین دونالد ترامپ در آن نقل شده بود، جنجال آفرین شد.

به گفته مایکل وولف مقایسه دونالد ترامپ با «کودکان» در سخنان همه افرادی که وی با آنها مصاحبه کرد، جلب توجه می کرد. وی اظهار داشت: «او [دونالد ترامپ] باید به لذت آنی برسد. [...] وی نه مطالعه می کند و نه حرف کسی را گوش می دهد.»

استیو بنن در مصاحبه خود با مایکل وولف دیدار مقامات رسمی کارزار دونالد ترامپ با یک وکیل روس را «خیانت آمیز» و «ضدمیهنی» توصیف کرده است.

دونالد ترامپ در واکنش به سخنان نقل شده از استیو بنن به شدت از او انتقاد کرد. به گفته رئیس جمهوری آمریکا استیو بنن همزمان با از دست دادن شغلش «عقل» خود را نیز از دست داده است.

وکلای دونالد ترامپ پیش از انتشار این کتاب ناشر آن را تهدید به شکایت کرده بودند. با این حال این کتاب مایکل وولف به دلیل درخواست زیاد چهار روز زودتر از موعد اولیه منتشر شد.

بهای کتاب پرطرفداری که دونالد ترامپ تا لحظه آخر می خواست از انتشارش جلوگیری کند حدود ۳۲ دلار است.

در این کتاب داستان هایی با قدرت انفجاری سیاسی یافت می شود. اصل مطلب این کتاب ۳۰۰ صفحه ای این است که ترامپ در کاخ سفید مثل یک بچه رفتار می کند و در عمل توانایی رهبری یک کشور را ندارد.

115

   #دونالد ترامپ #کاخ سفید #جنجال #جنجالی

محتوای خبر «نویسنده کتاب جنجالی: همه ترامپ را با کودکان مقایسه می کنند +عکس» را در سایت «جام نیوز» ببینید