تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 112
رسوایی جدید جنسی برای دونالد ترامپنشریه «وال استریت ژورنال» گزارش داد که یکی از وکلای رئیس جمهور آمریکا پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در آمریکا مبلغ 130 هزار دلار به یک بازیگر زن پرداخت کرده تا روابطه نامشروع خود با دونالد ترامپ را مخفی نگه دارد. پایگاه خبری ریشه:

نشریه «وال استریت ژورنال» گزارش داد که یکی از وکلای دونالد ترامپ پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در آمریکا مبلغ 130 هزار دلار به یک بازیگر زن پرداخت کرده تا روابطه نامشروع خود با ترامپ را مخفی نگه دارد.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، «میشل کوهن» یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری این مبلغ را به عنوان حق السکوت به یک بازیگر فیلم های متهجن پرداخت کرده است.

این نشریه آمریکایی می گوید که دونالد ترامپ و این زن 38 ساله در سال 2006 با یکدیگر رابطه نامشروع داشته اند.

این نخستین رسوایی جنسی ترامپ نیست و ماه های اخیر نیز موضوع رسوایی جنسی ترامپ بار دیگر مطرح شد و سه زن وی را به آزار جنسی متهم کردند.

این زنان با برگزاری یک نشست خبری از کنگره درخواست کردند تا تحقیقاتی را درباره آزار جنسی ترامپ آغاز کند.

علاوه بر این از جمله مواردی که در مبارزات انتخاباتی سال گذشته آمریکا واکنش های زیادی را به همراه داشت و موضوع بحث برانگیزی که آثار آن هم اکنون نیز پا بر جا است، ویدئوی جنجالی مربوط به ترامپ بود که نخستین بار به وسیله واشنگتن پست منتشر شد.

واشنگتن پست ویدئویی غافلگیر کننده مربوط به اظهارات تند و شرم آور دونالد ترامپ در سال 2005 درباره زنان، را منتشر کرد که انتشار این ویدئو واکنش های گسترده ای را در پی داشت.

   #دونالد ترامپ #انتخابات #واشنگتن #آزار جنسی #جنجالی #نشست خبری #رئیس جمهور

محتوای خبر «رسوایی جدید جنسی برای دونالد ترامپ» را در سایت «ریشه نیوز» ببینید