تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
معرفی هیات انتخاب و داوران بخش داستان کوتاه جایزه "فرشته" اعضای هئیت انتخاب و هئیت داوران چهارمین دوره جایزه فرشته در بخش داستان کوتاه معرفی شدند.

سرویس فرهنگ و ادبیات هنرآنلاین: پژمان موسوی دبیر چهارمین دوره جایزه فرشته گفت: پس از برگزاری سه دوره "جایزه فرشته" و با توجه به حضور جوانان علاقه مند به حوزه های داستان نویسی و عکس، شهرکتاب فرشته تصمیم بر آن گرفت تا چهارمین دوره از این اتفاق هنری ـ فرهنگی را با موضوع "آژیر قرمز"؛ در دو بخش داستانِ کوتاه و عکس و با هدف کشف و معرفی استعدادهای درخشان و ترویج فرهنگ کتابخوانی و ضرورت نگاهی متفاوت به عکاسی برگزار کند.

او افزود: با این هدف و پس از بررسی های کارشناسی، امید بلاغتی، حسین پاکدل، کاوه فولادی نسب، حسن محمودی و شیوا مقانلو، به عنوان اعضای هیات انتخاب دوره چهارم این جایزه در بخش داستان کوتاه و علی خدایی، بلقیس سلیمانی و ناهید طباطبایی هم به عنوان اعضای هیات داوران این جایزه خواهند بود.

موسوی درباره قوانین این دوره جایزه مذکور گفت: در بخش داستان کوتاه آثار ارسالی باید در فرمت doc یا docx بوده و حداکثر تعداد کلمات ۳۵۰۰ کلمه باشد. هم چنین شرکت کنندگان در این رقابت نباید اثر چاپ شده ای در قالب کتاب داشته باشند و آثار ارسالی نیز نباید پیش از این در هیچ مسابقه ای شرکت کرده باشد، مضافا اینکه هر نویسنده امکان ارسال تنها یک اثر را به دبیرخانه "جایزه فرشته" خواهد داشت.

او افزود: همچنین قوانین، مناسبات و هنجارهای جامعه در انتخاب داستان های کوتاه برای شرکت در مسابقه در نظر گرفته خواهد شد و مسئولیت رعایت نکردن هریک از موارد ذکر شده به عهده شرکت کننده است.

مهلت ارسال آثار از یکم دی ماه ۱۳۹۶ لغایت سی ویکم فروردین ماه ۱۳۹۷ خواهد بود. لازم به ذکر است ارسال آثار به دبیرخانه جایزه فرشته به منزله واگذاری حقوق مادی و معنوی این آثار به شهرکتاب فرشته است.

علاقه مندان برای تکمیل فرم ثبت نام آنلاین و ارسال آثار خود می توانند به وب سایت شهرکتاب فرشته به نشانی: fereshtehbookcity.com مراجعه کنند.

   #داستان کوتاه

محتوای خبر «معرفی هیات انتخاب و داوران بخش داستان کوتاه جایزه فرشته » را در سایت «هنرآنلاین» ببینید