تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
تشنج و دو دستگی در رختکن پاری سن ژرمن با درگیری لفظی میان ستاره های تیم در اردوی پاریسی ها اتفاقی غیرمنتظره رخ داده که ممکن است عملکرد شاگردان اونای امری در هفته های آینده را تحت الشعاع قرار دهد.

به نقل از نشریه اکیپ، یک مشاجره لفظی در رختکن چند صد میلیون یورویی تیم فوتبال پاری سن ژرمن، باعث متشنج شدن جو این تیم و ایجاد دو دستگی میان بازیکنان تحت هدایت اونای امری شده است.

طبق ادعای این نشریه فرانسه، ادینسون کاوانی و خاویر پاستوره که دیرتر از سایر بازیکنان PSG از تعطیلات کریسمس به اردوی تیم برگشته اند، در پاسخ به تیاگو سیلوا، کاپیتان پاریسی ها که از آنها به خاطر تأخیرشان در بازگشت به تیم انتقاد کرده بود با وی مشاجره ای داشته اند که این مشاجره سرآغاز یک جنگ داخلی در رختکن تیم می شود.

در یک سوی این درگیری، کاوانی و پاستوره قرار داشته اند و در سوی دیگر تیاگو سیلوا و هموطنان برزیلی اش از جمله دنی آلوز و نیمار که به حمایت از او برخاستند.

اونای امری اگرچه به صورت علنی این اتفاق را تأیید نکرد و همچنین حرفی از اینکه برای این بازیکن مجازاتی در نظر گرفته یا نه نزد، اما کاوانی را از لیست بازیکنانش برای چهارشنبه هفته اخیر پاریسی ها در جام اتحادیه فرانسه کنار گذاشت. او البته دلیل این تصمیم خود را ناآمادگی کاوانی به دلیل دیرتر شروع کردن تمریناتش عنوان کرده بود.

   #کریسمس #نیمار #فرانسه #تعطیلات کریسمس

محتوای خبر «جنگ جدید ستارگان در تیم پاریسی» را در سایت «یک ورزش» ببینید