تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
ایتنا - شرکت IBM در نظر دارد با ارایه یک راهکار اختصاصی پردازش ابری، دو مرکز داده این خطوط هوایی در شهر دبی را هم به روز کند.
ایتنا به نقل از آی تی پی، بر اساس این قرارداد که دوره زمانی آن 10 سال تعریف شده است، شرکت IBM به صورت روزانه مانیتورینگ و بررسی زیرساخت های IT هواپیمایی امارات را برعهده می گیرد تا به خطوط پروازی این شرکت امکان دهد آخرین نوآوری های استراتژیک از جمله اپلیکیشن های سازمانی ارتقاء یافته، محیط انعطاف پذیر، سیستم های مقیاس بزرگ و کاهش هزینه های عملیاتی را در اختیار بگیرند.

شرکت IBM همچنین در نظر دارد مدیریت محیط پشیتبانی از شرکت هواپیمایی امارات را هم عهده دار شود و با ارائه یک راهکار اختصاصی پردازش ابری، دو مرکز داده این خطوط هوایی در شهر دبی را هم به روز کند.

همچنین گفته شده است که IBM خدمات شبکه ای مرکز داده را نیز در اختیار هواپیمایی امارات می گذارد تا کارمندان این شرکت بتوانند به محیط مرکزی خدمات IT دسترسی داشته باشند، اپلیکیشن های لازم برای دسترسی به سیستم های حیاتی از راه دور را مورد استفاده قرار دهند، و در هر ساعت از شبانه روز در هر نقطه جغرافیایی از زمین بتوانند خدمات سازمانی هواپیمایی امارات را به کار گیرند.

«نیتان چوپرا» مدیر مرکز خدمات استراتژیک IT هواپیمایی امارات در این خصوص گفت: «کلید اصلی مرکز توسعه فناوری شرکت هواپیمایی امارات این است که زیرساخت های داده را به فضای پردازش ابری انتقال می دهد و بنابراین ما می توانیم ضمن کاهش هزینه های خود، سرعت دریافت سرویس های مورد نیاز خود را هم بیشتر کنیم. شرکت IBM از قدیمی ترین شرکای ما محسوب می شود و بسیار خوشحالیم که همکاری های خود را با آن بیشتر می کنیم.»

   #امارات #اپلیکیشن #راه دور

محتوای خبر «IBM به شرکت هواپیمایی امارات خدمات ابری می دهد» را در سایت «ایتنا» ببینید