تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
صحن مجلس اسامی نمایندگانی که در یک ماه گذشته با تاخیر به صحن علنی پارلمان آمده اند، منتشر شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در آغاز هر جلسه علنی مجلس پیش از ورود به دستور کار قوه مقننه، اسامی نمایندگانی که با تاخیر در جلسه حاضر شده اند را قرائت می کند، گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم در هفته های متوالی که مجلس جلسه علنی دارد اسامی نمایندگانی که با تاخیر در جلسه حضور می یابند را منعکس می کند و از این پس نیز در پایان یک دوره یک ماه اسامی این نمایندگان در قالب گزارشی در این خبرگزاری منتشر خواهد شد.

طبق آیین نامه داخلی مجلس ساعت شروع به کار نشست علنی پارلمان ساعت 8 صبح است که 290 نماینده پارلمان باید در این نشست حضور داشته باشند. محاسبه ساعات غیبت در جلسات رسمى مجلس با هیئت رئیسه است و این هیئت موظف است غیبت و تأخیر غیرموجه نمایندگان را هر ماه به اطلاع نمایندگان برساند همچنین غیبت، تأخیر غیرموجه نمایندگان پیش از پایان جلسه مجلس اعلان و در صورت مذاکرات مجلس ثبت خواهد شد و نماینده ‏اى که بیش از یکصد ساعت متوالى یا دویست و پنجاه ساعت غیرمتوالى از اوقات رسمى جلسات مجلس و کمیسیون را بدون عذر موجه در یک سال غیبت نماید، مستعفى شناخته خواهد شد.

در 9 جلسه علنی اخیر مجلس که از تاریخ 19 آذر ماه تا 6 دی سال جاری برگزار شد محمد حسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی نمایندگانی که با تاخیر به صحن علنی پارلمان رسیده اند را به شرح زیر قرائت کرده است.

  • بیشتر بخوانید

کدام نمایندگان در یک ماه گذشته با تاخیر به مجلس رسیدند + اسامی

اسامی تاخیرکنندگان یکصد و پنجاه و ششمین جلسه علنی مجلس روز (یکشنبه 19 آذر ماه )

1.احمد بیگدلی نماینده خدابنده 2.عبدالحمید خدری نماینده بوشهر 3.ولی داداشی نماینده آستارا 4.محمد دامادی نماینده ساری 5.حسین رضازاده نماینده کازرون 6.عبدالله سامری نماینده خرمشهر 7.اسدالله قره خانی نماینده علی آباد کتول 8.حمدالله کریمی نماینده بیجار 9.احمد علی کیخواه نماینده سیستان 10. حسن لطفی نماینده رزن 11.علیرضا محجوب نماینده تهران 12. محمدرضا ملکشاهی راد نماینده خرم آباد 13.اردشیر نوریان نماینده شهرکرد

اسامی تاخیر کنندگان یکصد و پنجاه و هفتمین جلسه علنی مجلس روز(سه شنبه 21 آذر)

1.نور محمد تربتی نژاد نماینده گرگان 2.محمد صادق حسنی جوریابی نماینده رشت 3.رسول خضری نماینده پیران شهر 4.ولی داداشی نماینده آستارا 5.سید مصطفی ذوالقدر نماینده میناب 6.عبدالله رزیان نماینده قائم شهر 7. اکبر رنجبرزاده نماینده اسدآباد 8.عبدالله سامری نماینده خرمشهر 9.غلامرضا شرفی نماینده آبادان 10.سید کمال الدین شهریاری نماینده دشتی و تنگستان 11.سید محمد باقر عبادی نماینده بیرجند 12.محمد قسیم عثمانی نماینده بوکان 13.محمد حسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه 14.جواد کاظم نسب نماینده اهواز 15.حمدالله کریمی نماینده بیجار 16.سیامک مره صدق نماینده کلیمیان 17.محمد رضا ملکشاهی راد نماینده خرم آباد 18.محمدرضا نجفی نماینده تهران 19.رامین نورقلی پور نماینده کردکوی و بندر ترکمن 20.حبیب الله نیکزادی پناه نماینده بم و ریگان

اسامی تاخیرکنندگان جلسه یکصد و پنجاه و هشتمین جلسه علنی مجلس روز (چهارشنبه 22 آذر)

1. علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان و آزادشهر2. علی اکبری نماینده بجنورد 3.یوناتن بت کلیا نماینده آشوریان 4.شهاب الدین بیمقدار نماینده تبریز 5.قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان 6.مهدی شیخ نماینده تهران 7.حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب 8.جواد کاظم نسب نماینده اهواز 9.محمد رضا ملکشاهی راد نماینده خرمآباد 10.قاسم میرزایی نکو نماینده دماوند

اسامی تاخیرکنندگان جلسه یکصد و پنجاه و نهمین جلسه علنی مجلس روز (یکشنبه 26 آذر )

1.علی ابراهیمی نماینده شازند 2.علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان و آزادشهر 3.سلام امینی نماینده ایلام 4.شهاب الدین بی مقدار نماینده تبریز عبدالله سامری نماینده خرمشهر 6.مهدی شیخ نماینده تهران 7.یعقوب شیبیاری نماینده میانه 8.رضا علیزاده نماینده ورزقان 9.محمد حسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه .احمد علی کیخواه نماینده سیستان 11.رامین نورقلی پور نماینده کردکوی و ترکمن

اسامی تاخیرکنندگان یکصد و شصتمین جلسه علنی مجلس روز (سه شنبه 28 آذر )

1. احمد انارکی محمدی نماینده رفسنجان 2.علی جلیلی نماینده مراغه 3.محمدصادق حسنی جوریابی نماینده رشت 4.محمدرضا رضایی کوچی نماینده جهرم 5.سید محسن علوی نماینده لامرد 6.علیرضا محجوب نماینده تهران 7.محمدرضا نجفی نماینده تهران نبی هزار جریبی نماینده گرگان

اسامی تاخیر کنندگان یکصد و شصت و یکمین جلسه علنی مجلس روز (چهارشنبه 29 آذر)

1. علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان 2. علی اکبری نماینده بجنورد 3.قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان 4.محمود صادقی نماینده تهران 5.محمدحسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه 6.عامر کعبی نماینده آبادان 7.مسعود گودرزی نماینده ممسنی 8.علیرضا محجوب نماینده تهران عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه و بویر احمد

اسامی تاخیر کنندگان یکصد و شصت و دومین جلسه علنی روز (یکشنبه 3دی)

1. محمدنعیم امینی فرد نماینده ایرانشهر 2.عباس پاپیزاده نماینده دزفول 3.علی جلیلی نماینده مراغه 4.محمدصادق حسنی نماینده رشت 5.علی رستمیان نماینده دلفان 6.زهرا ساعی نماینده تبریز 7.مرتضی صفاری نماینده نطنز 8.عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان9.رضا علیزاده نماینده مردم ورزقان10. عامر کعبی نماینده آبادا

اسامی تاخیر کنندگان یکصد و شثت و سومین جلسه علنی روز(سه شنبه 5 دی)

1. علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان 2.احمد انارکی محمدی نماینده رفسنجان 3.بهروز بنیادی نماینده کاشمر 4.سلمان خدادادی نماینده ملکان5.مرتضی صفاری نماینده نطنز 6.قرجه طیار نماینده گنبد کابوس 7.حیدرعلی عابدی نماینده اصفهان 8.علی کرد نماینده خاش 9.حمدالله کریمی نماینده بیجار 10.حبیب الله نیکزادی نماینده بم 9.نبی هزار جریبی نماینده گرگان

اسامی تاخیر کنندگان یکصد و شصد و چهارمین جلسه علنی روز (چهارشنبه 6دی)

1. احمد انارکی محمدی نماینده رفسنجان2.بشیر خالقی نماینده خلخال 3.غلاممحمد زارعی نماینده بویراحمد 4.علی ساری نماینده اهواز 5.علی قربانی نماینده بجنورد 6.حمدالله کریمی نماینده بیجار 7.حسن لطفی نماینده رزن 8.حسین مقصودی نماینده سبزوار9.محمدرضا نجفی نماینده تهران 10. همایون هاشمی نماینده میان دوآب.

انتهای پیام/

   #اهواز #آستانه اشرفیه #نطنز #آبادان #آستارا #قائم شهر #گرگان #فلاحت پیشه #ایرانشهر #اسلام آباد

محتوای خبر «کدام نمایندگان در یک ماه گذشته با تاخیر به مجلس آمدند؟ + اسامی» را در سایت «تسنیم» ببینید