تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
قدس- سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف در مسیر غرب به شرق جاده ویژه کرج اطلاع داد و اظهار کرد: متاسفانه در این سانحه یک نفر از هم وطنانمان جان خود را از دست داد و ۴ نفر مصدوم گردیدند.64070808564.jpg

به گزارش ذاکرنیوز، سید جلال ملکی شامگاه جمعه اظهار کرد: ساعت ۱۶:۱۳ عصر امروز یک مورد سانحه تصادف در مسیر غرب به شرق جاده ویژه کرج، نرسیده به پل کاروان سرا سنگی به سیستم ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خبر داده گردید.

وی با اظهار این که محل سانحه خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی شهرداری تهران بود، اظهار کرد: اما ۲ ایستگاه از آتش نشانی تهران به عنوان نیروی کمکی به محل اعزام گردیدند و آتش نشانان شهر قدس در محل حاضر بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با تعریف جزئیات سانحه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید، با ۵ نفر سرنشین در هنگام حرکتدر این مسیر به سبب نامشخصی از مسیر خود منحرف شده و در حاشیه جاده بشدت با یک تیر برق فشار قوی برخورد نموده و در همان محل متوقف شده هست.

ملکی دنبال کرد: ۳ نفر از سرنشینان که دچار مصدوم شدن شده بودند، قبل از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده و وقتی که آتش نشانان تهران به محل سانحه رسیدند، ۲ نفر داخل خودرو که از قسمت جلو تماما متلاشی شده بود، زندانی و آتش نشانان شهرقدس نیز مشغول عملیات بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: آتش نشانان تهران نیز در این لحظه عملیات خود را شروع کرده و با استفاده از امکانات هیدرولیکی قطعات در هم پیچیده خودرو را برش داده و هر ۲ نفر زندانی شده را رها کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

..

   #آتش نشانی #شهرداری تهران #شهرداری #خودرو #کاروان

محتوای خبر «تصادف در جاده ویژه کرج/یک نفر کشته و ۴ نفر مصدوم گردیدند» را در سایت «ذاکر» ببینید