تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک قرض الحسنه رسالت وعده پرداخت تسهیلات برای معرفی کنندگان این بانک به عنوان حساب واریز یارانه ها داده است.

راه های جذب نقدینگی در شبکه بانکی به طرق مختلف صورت می گیرد و معمولاً دایره های توسعه بازار و نیز بازاریابی و تبلیغات نقشه بسزائی در این راه ایفا می کنند.

بانک قرض الحسنه رسالت نیز دست به کار شده و در تازه ترین اقدام خود برای جذب نقدینگی وعده پرداخت تسهیلات به معرفی کنندگان حساب مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت به سایت بانک مرکزی به جهت واریز یارانه ها داده است.

این بانک به مشتریان خود اعلام کرده است در صورتی که حساب بانک قرض الحسنه رسالت را در سایت بانک مرکزی به جهت واریز یارانه ها معرفی نمایند تسهیلات پرداخت می کند.

در این اطلاعیه آمده است مشتریان می توانند با انتقال یارانه نقدی خود به بانک قرض الحسنه رسالت در طرح یارانا شرکت کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

پرداخت تسهیلات به صورت قرض الحسنه وعده جالب توجهی است که می تواند بسیاری از مشتریان را برای معرفی حساب بانک رسالت به عنوان حساب واریز یارانه ها ترغیب نماید.

بانک قرض الحسنه رسالت از جمله بانک های که با پرداخت تسهیلات بدون سود توانسته نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب و در زمینه بانکداری بدون ربا نقشی مهم را ایفا نماید.

   #یارانه #واریز یارانه #بانک مرکزی #نقشه

محتوای خبر «نقش مهمی که بانک قرض الحسنه رسالت در اجرای بانکداری بدون ربا ایفا می کند» را در سایت «بانک مردم» ببینید