تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بازیگر فیلم «امپراطور جهنم» گفت: این اولین باری است که افتخار همکاری با «علی نصیریان» نصیب من شده و بیشتر بازی ام هم با همین عزیز بزرگوار است. 394003_544.jpg
فرزین ماندگار

بازیگر فیلم «امپراطور جهنم» گفت: این اولین باری است که افتخار همکاری با «علی نصیریان» نصیب من شده و بیشتر بازی ام هم با همین عزیز بزرگوار است. در قبال خودم قضاوتی نمی کنم، اما مطمئنم علی نصیریان برای این نقش کاندیدا و برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر خواهد بود. کوروش زارعی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص لزوم ساخت آثاری سینمایی همچون امپراطور جهنم گفت: فیلم امپراطور جهنم به مسائل منطقه و کشورهای اسلامی می پردازد. این فیلم با تمرکز بر منشأ گروه های تکفیری در کشورهایی همچون عربستان سعودی، رژیم صهیونیستی و امریکا به ظهور و بروز گروه های تروریستی می پردازد.

وی در همین راستا ادامه داد: کشورهای معاند همواره تلاش می کنند تا چهره ای تحریف شده از اسلام در جهان به نمایش بگذارند و به نوعی مسلمانان را به دروغ تروریست بنامند و فیلم امپراطور جهنم در اصل پاسخی کوبنده به جریانات انحرافی تکفیری منطقه است. تاریخ ثابت کرده که ریشه تمامی گروهک های تروریستی در طالبان، داعش، امریکا و کشورهایی همچون رژیم صهیونیستی است و این فیلم هم به این ریشه یابی و نشان دادن چهره پست و کثیف این گروهک ها می پردازد.

وی درباره نقش خود در فیلم امپراطور جهنم اضافه کرد: من در این فیلم نقش سرکرده داعشی ها را بازی می کنم که توسط پدر خوانده اصلی با بازی علی نصیریان از لس آنجلس هدایت شده و اهداف تروریستی را در سوریه برنامه ریزی می کند. نقش من در این فیلم نماد کاملی از تکفیری های خشن و قاتل است. نقشی کاملاً منفی که در نوع خود چالش جذابی برای من است. بازیگر سریال «مختارنامه» درباره همکاری خود با علی نصیریان ادامه داد: این اولین باری است که افتخار همکاری با علی نصیریان نصیب من شده و بیشتر بازی ام هم با همین عزیز بزرگوار است. در قبال خودم قضاوتی نمی کنم، اما مطمئنم علی نصیریان برای این نقش کاندیدا و برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر خواهد بود. وی در خصوص تجربه ایفای نقشی منفی در سینما تأکید کرد: من پیش از این در فیلم رستاخیز هم نقشی منفی را بازی کردم و در آن شخصیت اشعث را بازی می کردم که به نوعی می شود ریشه اصلی داعش را نیز در همان شخصیت پیدا کرد. من و تمام بازیگران فیلم امپراطور جهنم وظیفه جهادی خود می دانستیم، حالا که فرصت برای حضور در جبهه های نبرد در برابر داعش نصیبمان نشده در این فیلم در جبهه فرهنگی با این گروهک تکفیری مبارزه کنیم.

   #علی نصیریان #جشنواره فیلم فجر #داعش #جشنواره فیلم #سینما #سوریه #ریشه یابی #تلویزیون

محتوای خبر «علی نصیریان می تواند با «امپراطوری جهنم» سیمرغ فجر را بگیرد» را در سایت «جوان آنلاین» ببینید