تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
تمدید زمان بررسی لایحه بودجه ۹۷ در کمیسیون تلفیق تمدید زمان بررسی لایحه بودجه ۹۷ در کمیسیون تلفیق

محمد فیضی عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 مجلس شورای اسلامی، از ارسال نامه هیئت رئیسه این کمیسیون به هیئت رئیسه پارلمان برای تمدید 2 هفته ای جلسات این کمیسیون خبر داد و گفت: طبق آئین نامه داخلی مجلس هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه می تواند پس از اتمام فرصت 2 هفته ای بررسی لایحه بودجه، طی نامه ای زمان بررسی بودجه را تا 2 هفته دیگر تمدید کند.

وی با بیان اینکه در مهلت تعیین شده در آئین نامه اعضای کمیسیون بخش درآمدی و بخشی از قسمت هزینه ای لایحه بودجه سال 97 را بررسی کرده اند، افزود: با توجه به اینکه بخشی از قسمت هزینه ای بودجه باقی مانده و پیشنهادات متعددی از سوی نمایندگان به کمیسیون تلفیق ارجاع شده است هیئت رئیسه کمیسیون در نامه ای به هیئت رئیسه پارلمان خواستار تمدید 2 هفته ای جلسات این کمیسیون شد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس اضافه کرد:البته ممکن است زودتر از موعدی که کمیسیون درخواست داشته، بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق به اتمام برسد و لایحه تقدیم هیئت رئیسه قوه مقننه قرار گیرد تا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 کل کشور تصریح کرد: هیئت رئیسه پارلمان طی سنوات گذشته با این مهلت 2 هفته ای موافقت می کند.

   #بودجه سال 97 #اردبیل

محتوای خبر «تمدید زمان بررسی لایحه بودجه ۹۷ در کمیسیون تلفیق» را در سایت «فرتاک نیوز» ببینید