تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

با سه کارته شدن کمال کامیابی نیا برانکو ایوانکوویچ برای جدال با گسترش فولاد با خلا بزرگی در تیمش همراه خواهد بود که البته می تواند امیدوار به بازگشت شماره هشت تیمش باشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، با سه کارته شدن کمال کامیابی نیا برانکو ایوانکوویچ برای جدال با گسترش فولاد با خلا بزرگی در تیمش همراه خواهد بود که البته می تواند امیدوار به بازگشت شماره هشت تیمش باشد.
کمال کامیابی نیا که در دیدار مقابل سیاه جامگان با دریافت سومین کارت زرد فصل خود با محرومیت مواجه شد، در جدال برابر گسترش فولاد غایب بزرگ این تیم خواهد بود.
با این غیبت البته به نظر می رسد برانکو ایوانکوویچ بار دیگر برای چینش و انتخاب نفراتش دچار مشکلاتی شود و در حال حاضر تنها امیدواری او به بازگشت احمد نوراللهی است. بازیکنی که با توجه به دستورالعملی که به او ابلاغ شد در نهایت پذیرفت راهی پادگان آموزشی شود و مرحله تیراندازی را نیز پشت سر بگذارد.
این بازیکن طبق شنیده ها دوران آموزشی خود را امروز به پایان خواهد رساند تا در صورت تایید از روز شنبه بدون مشکل در تمرینات پرسپولیس حاضر شود. در صورتی که نوراللهی مجوز بازگشت به پرسپولیس را دریافت کند، قادر خواهد بود جانشین کمال کامیابی نیا محروم شود تا خلا هافبک دفاعی ملی پوش پرسپولیس در این بازی به چشم نیاید.

ورزش۳

انتهای پیام/*

   #پرسپولیس #برانکو #گسترش فولاد #برانکو ایوانکوویچ #کمال کامیابی نیا #سیاه جامگان #تیراندازی

محتوای خبر «جانشین کامیابی نیا از پادگان می آید؟» را در سایت «تهران نیوز» ببینید