تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 113

در جامعه ای که فست فودها عادی شده اند، و خانواده های بسیاری ترجیح می دهند که بجای غذا خوردن در خانه به رستوران بروند، افزودن یک ماده ی غذایی طبیعی به برنامه ی غذایی تان می تواند کمک کند تا وزنتان را کم کنید. ترکیب سرکه ی سیب، عسل و چای سبز، معجونی گوارا ایجاد خواهد کرد که علاوه بر اینکه اشتهای شما را کنترل می کند، می تواند به کاهش وزن شما نیز کمک کند. از یاد نبرید که پیش از روی بردن به هرگونه راه درمانی، ابتدا با پزشکتان مشورت نمایید.

معجون طبیعی لاغری

به عقیده ی دکتر پاتریک کویلین، اگرچه حفظ اعتدال بهترین درمان چاقی و بهترین راه برای جلوگیری از افزایش وزن است، اما می توانید مواد غذایی مختلفی را به رژیم خود بیفزایید تا اشتهایتان کنترل شده و سوخت و ساز بدنتان زیاد شود. برای اینکه این ترکیب طبیعی را در خانه بسازید، ۲ قاشق چای خوری عسل و ۱ قاشق چای خوری سرکه ی سیب را در یک فنجان چای سبز تازه دم حل نمایید. برای اینکه بهترین نتیجه را دریافت کنید، باید این ترکیب را ۶ بار در روز بنوشید.

سرکه سیب

طرفداران رژیم سرکه سیب، ادعا می کنند که مصرف مقدار کمی سرکه ی سیب قبل از وعده ی غذایی، به سرکوب کردن اشتهای زیاد شما و سوزاندن چربی هایتان خیلی کمک می کند. با اینحال، علم هم کمی از این نظریه پشتیبانی می کند. متخصص تغذیه ی رژیمهای غذایی بی حال نشوید، عسل راه حل خوبی برای این موضوع است.

چای سبز برای لاغری سریع

چای سبز برای لاغری سریع

چای سبز

چای سبز هم همانند چای سیاه سنتی، دارای کافئین است، بهمین دلیل بعنوان یک محرک و کاهنده ی اشتها عمل می کند. همچنین از آنجایی که چای سبز حاوی ECGC (آنتی اکسیدانی برای افزایش سوخت و ساز) نیز هست، بصورت همزمان هم می تواند اشتهای شما را کاهش دهد و هم سوخت و ساز بدنتان را زیاد کند. همچنین تحقیقات وزارت کشاورزی آمریکا نشان داده است که بخشی از چای، بغیر از کافئین، بدن را به استفاده ی از چربی ها بعنوان منبع سوخت تشویق می کند. بنابراین مصرف چای یک راه حل طبیعی برای مدیریت وزن نیز بحساب می آید.

یادتان نرود که مصرف زیاد کافئین می تواند عوارضی همچون اضطراب، حالت تهوع، استفراغ و سردرد را بهمراه داشته باشد. بنابراین همیشه پیش از اینکه در سبک زندگی تان تغییری حاصل کنید، با پزشک خود در این رابطه مشورت نمایید، مخصوصاً هنگامی که تصمیم دارید به سمت یک برنامه ی غذایی سرشار از کافئین روی ببرید. آیا تابحال تجربه ی مصرف ترکیب سرکه ی سیب، عسل و چای سبز را داشته اید؟ لطفاً تجربیاتتان را با ما در میان بگذارید.

   #سیب #رستوران #خانواده #تغذیه

محتوای خبر «سرکه سیب و عسل برای لاغری» را در سایت «تناسب اندام» ببینید