تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
کد رویداد : 24236
وضعیت : 2 روز تا برگزاری
تاریخ شروع : دوشنبه 25 دی 96 Mon 15 January 18
تاریخ پایان : دوشنبه 25 دی 96 Mon 15 January 18
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.
کشور، شهر و محل برگزاری :
آسیا، خاورمیانه، ایران، استان تهران، تهران، مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما
Asia, Middle East, Iran, Tehran Province, Tehran
سطح برگزاری : داخلی، ملی
نوع ورودی : نیاز به ثبت نام و رزرو
برگزارکننده : انجمن مدیریت جهادی
اطلاعات تماس : 66059433 - 66059737 - 66059504 - jmconf.ir@gmail.com 021
منبع ذکر رویداد : سایت دبیرخانه همایش( http://www.jmconf.ir/ )

زمان برگزاری چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی ؛ تهران - در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما - در تاریخ 25 دی ماه 96 میباشد .

بزرگترین گردهمایی مدیران و مسئولان کشوری و لشکری

پیرو دستورات و منویات مقام معظم رهبری در خصوص بکارگیری مدیریت جهادی به عنوان یک راهبرد برای پیشرفت کشور در تمام عرصه های ملی و بین المللی، انجمن مدیریت جهادی کشور چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی را با شعار مدیریت جهادی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی و پیشرفت کشور، در روز دوشنبه مورخ 25 دی ماه 1396 و در محل مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار می نماید.

جناب آقای دکترکاوه پزشک دبیر چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی در خصوص تشکیل انجمن مدیریت جهادی کشور، اهداف و همچنین برگزاری همایش ملی مدیریت جهادی فرمودند: انجمن مدیریت جهادی کشور، به عنوان تشکلی ملی و مردم نهاد، با اهدافی همچون کمک به پیاده سازی منویات معظم له در شاخص های مدیریت جهادی به عنوان یک راهبرد برای پیشرفت کشور، تقویت و ترویج فرهنگ جهادی در بین مدیران خدوم کشور و همگرایی و هم افزایی سازمان های دولتی و خصوصی در جهت تحقق منافع ملی، افتخار میزبانی مدیران و مسئولان ارشد کشور در بخش های دولتی و خصوصی را در چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی، با شعار مدیریت جهادی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی و پیشرفت کشور، در روز دوشنبه مورخ 25 دی ماه 1396 و در محل مرکز همایش های بین المللی صداوسیما را دارد.

ایشان در ادامه با عنایت به اهمیت موضوع و لزوم همکاری و هماهنگی کلیه سازمان ها، شرکت ها و دستگاه های مرتبط و به منظور ایجاد تعامل بیشتر سازمان ها و ارگان ها با انجمن مدیریت جهادی کشور، از کلیه مدیران و مسئولان علاقمند نسبت به حضور در این گردهمایی بزرگ مدیریتی در سطح کشور دعوت به عمل آوردند.

پزشک در پایان گفت: امیدواریم تا با عنایات الهی و تلاش مجاهدانه همه مدیران و مسئولان عزیز بتوانیم در تحقق اهداف این انجمن، موجبات رضایت حضرت باری تعالی را فراهم سازیم. ان شاء الله

   #گردهمایی #صدا و سیما #استعلام #مقام معظم رهبری