تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
IMG_95644.jpg

فیلمبرداری نخستین فیلم امیرحسین عنایتی، به وقت رویا؛ با بازی رویا نونهالی آغاز شد. عنایتی پیشتر چند تله فیلم و سریال دریادلان را جلوی دوربین برده بود. این فیلم روز گذشته در شهر اصفهان جلوی دوربین رفت. شاهرخ فروتنیان، افسانه چهره آزاد، ساقی محمدی و... دیگر بازیگران این فیلم هستند. در خلاصه داستان این فیلم آمده: خانواده رویا در آستانه مهاجرت هستند؛ اما به علت رخ دادن اتفاقی برای رویا، مجبور به ماندن می شوند و تنها رها پسر خانواده است که می رود...
مهراوه شریفی نیا که از بازیگران فعال در شبکه های اجتماعی است، با انتشار یادداشتی به فیلترشدن تلگرام پرداخته است. این بازیگر در یادداشتی می نویسد که فیلتر کردن آسان ترین و اشتباه ترین راه برای حل مشکلات مردم در عصر تکنولوژی و ارتباطات است: آیا پاسخ درست به اعتراض مردم دردمند، فیلتر کردن برای نشنیدن صدای آنهاست؟ امنیت با فیلترکردن برقرار می شود یا با رسیدگی به درخواست مردم؟ آیا ما شبیه کتاب ۱۹۸۴ جورج اورول قرار است زندگی کنیم؟ یک هفته است شبیه خلافکارها دنبال فیلترشکن می گردیم.
فیلم های سینمایی اکران شده در سینماها برای دومین هفته با کاهش فروش مواجه شدند و فیلم آینه بغل با افت فروش بیش از ۲۰۰ میلیون تومانی روبه رو شد. این فیلم این هفته یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون فروخت و در کل به فروش ۹ میلیارد و ۸۸۰ میلیون رسید. سد معبر بافروش هفتگی ۲۴۷ میلیون؛ دخترعمو پسرعمو با فروش هفتگی ۱۹۸ میلیون و خالتور با فروش هفتگی ۱۵۵ میلیون تومان دیگر پرفروش های هفته بودند. قاتل اهلی نیز این هفته ۱۲۴ میلیون فروخت و در کل فروش این فیلم به رقم ۲ میلیارد و ۲۴۱ میلیون رسید.

   #خانواده #رویا نونهالی #مهراوه شریفی نیا #خالتور #تلگرام #اصفهان