تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
گوشی سامسونگ Galaxy X با نمایشگر تاشو 7.3 اینچی در نمایشگاه CES 2018 به صورت محرمانه رونمایی شد

گوشی سامسونگ Galaxy X از آن دسته شایعات قدیمی این شرکت کره ای است که شاید شایعه آن از CES 2013 و رونمایی از نمایشگر قابل خم شدن آن ها بر سر زبان هاست. هر چند سامسونگ در این مدت بیکار ننشسته و از توانایی نمایشگرهای قابل خم شدن AMOLED خود برای تولید سری اج (Edge) بهره برده است اما کم کم وقتش است که بازار شوک زده شود، حتی بالاتر از شوکی که دیافراگم متغیر دوربین گلکسی دبلیو (Galaxy W) به ما داد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره گوشی سامسونگ Galaxy X با نمایشگر تاشو 7.3 اینچی که در نمایشگاه CES 2018 به صورت محرمانه رونمایی شد، بیشتر صحبت کنیم.

گوشی سامسونگ Galaxy X

گوشی سامسونگ Galaxy X

عموما پیش از قصد ریسک بزرگی از سوی یک شرکت فناوری، تصمیم می گیرند تا آن را با سهام دارهای بزرگ و شرکای تجاری در میان بگذارند. سامسونگ سابقه انجام چنین کاری را برای دستگاه ها خاص خود در نمایشگاه CES داشته و این رونمایی محرمانه قرار نیست به صورت رسمی خبرساز شود. طبق شنیده های رسانه ها از یکی از اشخاص حاضر در این نشست که ادعا می شود 2 روز پیش صورت پذیرفته است، سامسونگ تمونه تقریبا تمام شده Galaxy X را به آن ها نمایش داده است.

تایید می شود که احتمالا گوشی سامسونگ Galaxy X شبیه به تصویر بالا خواهد بود و نمایشگر بزرگ 7.3 اینچی قابل خم شدن دارد. این نمایشگر به داخل خم شده و به دو نیم تقسیم می شود را نمی دانیم دقیقا با چه دیدی می خواهند تولید کنند، شاید مثلا ادامه سری گلکسی W به این شکل باشد اما حقیقت این است که چنین نمایشگر عریضی آیا کاربردی هم دارد؟

هنور هیچ چیز به صورت رسمی و قطعی مشخص نیست اما گفته می شود نمونه نمایش داده شه برای عرضه آماده بوده و فاصله زیادی تا رونمایی رسمی آن نداریم. هر چند نمی توان انتظار داشت که سامسونگ این ریسک بزرگ را همزمان با گلکسی اس 9 انجام دهد و طبق حدسیات ما در ترنجی و البته سابقه سامسونگ در ارایه دستگاه های خاصش در نیمه دوم سال و نمایشگاه IFA انتظار داریم گلکسی ایکس (Galaxy X) رو در نمایشگاه IFA2018 برلین شاهد باشیم!

نظر شما چیست؟ شما چه دیدی به گوشی سامسونگ Galaxy X دارید؟

phonearena

   #سامسونگ #نمایشگاه #رونمایی #نمایشگاه CES #شایعه #برلین

محتوای خبر «گوشی سامسونگ Galaxy X با نمایشگر تاشو 7.3 اینچی در نمایشگاه CES 2018 به صورت محرمانه رونمایی شد» را در سایت «ترنجی» ببینید