تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پرسپولیس - مهاجم پرسپولیس - لیگ خلیج فارس - هافبک پرسپولیس

اختلاف سرخپوشان با رده دوم به یازده امتیاز رسید.

طرفداری- هفته نوزدهم لیگ برتر دیروز (پنج شنبه) و امروز (جمعه) با برگزاری 8 دیدار به پایان رسید که طی آن تیم های نفت تهران، استقلال خوزستان، پرسپولیس و ذوب آهن مقابل حریفانشان به برتری رسیدند. 4 دیدار نیز با تساوی به پایان رسید. در هفته نوزدهم، 13 گل به ثمر رسید و 5 تیم نیز موفق شدند کلین شیت کنند.

این هفته با برگزاری دیدار تیم های پیکان و سپیدرود آغاز شد. شاگردان مجید جلالی در ادامه ناکامی هایشان، مقابل سپیدرود به تساوی خانگی 0-0 رضایت دادند. علی کریمی نیز موفق شد اولین امتیازش را در قامت سرمربی گری تیم رشتی به دست بیاورد. نفت تهران در ادامه نتایج خوب خود با هومن افاضلی، تراکتورسازی بحران زده را با نتیجه 2-0 و بریس عیسی آل کثیر شکست داد و موفق شد به رده سیزدهم برسد؛ این نتیجه باعث شد آن ها از منطقه سقوط فاصله بگیرند. شاگردان یحیی گل محمدی اما در رده یازدهم باقی ماندند. در آخرین دیدار روز پنج شنبه هم استقلال خوزستان با تک گل وحید نامداری، پدیده را با شکست بدرقه کرد.

ذوب آهن - لیگ خلیج فارس

هفته نوزدهم، امروز با برگزاری دیدارهای مهم تری پیگیری شد. در اولین بازی گسترش فولاد در بنیان دیزل، فولاد خوزستان را با تساوی 1-1 متوقف کرد. فولادی ها اگرچه با این تساوی هم در رده دوم باقی ماندند، اما اختلاف امتیازی شان با پرسپولیس صدرنشین به عدد 11 افزایش پیدا کرد. پرسپولیس نیز که مهمان مشکی پوشان قعر جدولی بود، این تیم را با گل دقیقه 90 علی علیپور شکست داد و 44 امتیازی شد.

در یکی از مهم ترین دیدارهای این هفته، ذوب آهن در دربی اصفهان موفق شد میزبانش، سپاهان را با نتیجه 2-1 شکست بدهد. این سومین پیروزی متوالی ذوب آهن بود. شاگردان قلعه نویی با این پیروزی توانستند به رده چهارم جدول صعود کنند. سپاهان هم در ادامه تیره روزی هایش 21 امتیازی باقی ماند و همچنان دوازدهم است. استقلال هم که چند هفته ای بود خوب نتیجه می گرفت و روی نوار پیروزی قرار داشت، در روز رکورد شکنی سید حسین حسینی، مقابل سایپا با تساوی 1-1 متوقف شد و فاصله امتیازی اش با صدر جدول به عدد 16 رسید. در آخرین دیدار هفته نوزدهم نیز دو تیم جنوبی صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی به تساوی 1-1 رسیدند. پارس جنوبی با این تساوی 32 امتیازی شد و رتبه سوم جدول را حفظ کرد.

جدول لیگ برتر پس از پایان هفته نوزدهم به این ترتیب است:

جدول لیگ برتر

   #پرسپولیس #استقلال #ذوب آهن #سپیدرود #پارس جنوبی #لیگ برتر #سپاهان #خوزستان #اصفهان #استقلال خوزستان

محتوای خبر «هفته نوزدهم لیگ برتر؛ افزایش فاصله پرسپولیس با رقبا و ادامه ناکامی های سپاهان» را در سایت «طرفداری» ببینید