تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
تساوی خانگی صنعت نفت آبادان با پارس جنوبی جم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در یک بازی خانگی و جنوبی با تیم پارس جنوبی جم به تساوی رسید.

به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در آخرین دیدار از هفته نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر شامگاه امروز جمعه میزبان پارس جنوبی بود که در پایان این بازی به تساوی یک به یک دست یافت.

در این دیدار جنوبی، روح الله سیف اللهی در دقیقه 15 برای پارس جنوبی و در دقیقه 87 آگوستو سزار برای صعنت نفت موفق به گلزنی شدند.

این بازی را بیژن حیدری با کمک علی میرزابیگی و محمدرسول ذورقی قضاوت کرد و در آن به آگوستو سزار، طالب ریکانی و مسعود ابراهیم زاده از صنعت نفت کارت زرد نشان داد و سعید لطفی از صنعت نفت را در دقیقه ۵+۹۰ بازی اخراج کرد.

صنعت نفت آبادان در این بازی با ترکیب: سوشا مکانی، حسین ساکی، حسین بغلانی، مرتضی اسدی، مسعود ابراهیم زاده، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، طالب ریکانی (۵۵- زبیر نیک نفس)، میلاد جهانی (۶۶- سعید لطفی)، محمدامین درویشی (۸۰- رضا جبیره) و لوسیانو پریرا بازی کرد.

همچنین پارس جنوبی جم نیز در این بازی با ترکیب: محسن فروزان، فرشاد محمدی مهر، حامد نورمحمدی، ایمان سلیمی، سعید محمدی فرد، میثم نقی زاده، حسین پورامینی، علی دشتی (۷۱- شهرام گودرزی)، روح الله سیف اللهی (۲+۹۰ مجتبی لطفی)، احسان تأییدی (۵۷- میثم آقایی) و ابراهیم صالحی در برابر حریف صف آرایی کرد.

لازم به ذکر است که صنعت نفت آبادان با این تساوی 25 امتیازی شد و در هفته نوزدهم مکان نهم جدول لیگ برتر را به خود اختصاص داد.

   #پارس جنوبی #آبادان #پارس جنوبی جم #لیگ برتر #جدول لیگ برتر