تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
در سومین دیدار از سری رقابت های پلی آف(حذفی ) لیگ برتر بسکتبال پتروشیمی، شهرداری تبریز و نفت آبادان راهی مرحله نیمه نهایی شدند.
به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های مرحله پلی آف لیگ برتر مدعیان مهمان حریفان خود بودند که چهار تیم توانستند به سومین برد خود دست پیدا کنند و راهی مرحله نیمه نهایی شوند. پتروشیمی مدافع عنوان قهرمانی در گرگان برابر شهرداری این شهر به میدان رفت و ۹۸ بر ۶۹ به برتری رسید.
شهرداری تبریز هم در گرگان مهمان بود و توانست ۹۹ بر ۶۴ میزبانش را شکست دهد و به نیمه نهایی صعود کند. نفت آبادان دیگر مدعی فصل هم در تهران بازی کرد و نیروی زمینی را ۷۲ بر ۶۷ برد و به جمع چهارتیم صعود کرد و حریف تبریزی ها در نیمه نهایی شد. همچنین دیدار چهارم تیم های بسکتبال دانشگاه آزاد و مهرام در مرحله یک چهارم نهایی پلی آف لیگ برتر بسکتبال با برتری ۸۳ بر ۷۹ مهرام همراه بود.در سه بازی گذشته جدال دو تیم دو بر یک به سود مهرام شده بود.
شاگردان هاشمی با این برد راهی نیمه نهایی شدند و باید به مصاف شاگردان شاهین طبع بروند.
عراق میزبان بسکتبال باشگاه های غرب آسیا
همچنین فیبا آسیا میزبان دو رقابت منطقه غرب آسیا را معرفی کرد. فیبا آسیا میزبان دو مسابقه پیش روی منطقه غرب آسیا را اعلام کرد که پس از سال ها عراق توانست میزبان یک دوره رقابت بین المللی شود. با اعلام کنفدراسیون بسکتبال آسیا عراق میزبان رقابت های باشگاه های غرب آسیا شده که از ۲۱ تا ۲۵ اسفند در این کشور برگزار خواهد شد. فیبا آسیا همچنین اردن را به عنوان میزبان مسابقات جوانان غرب آسیا اعلام کرد.این رقابت ها از ۲۲ تا ۲۶ بهمن در این کشور برگزار می شود.

   #نیمه نهایی #لیگ برتر #عراق #شهرداری #آبادان #گرگان #دانشگاه آزاد #پتروشیمی

محتوای خبر «صعود ۴ تیم به نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال» را در سایت «روزنامه اطلاعات» ببینید