تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

مهاجم تیم فوتبال استقلال از لیست ۱۸ نفره این تیم برای بازی با سایپا خط خورد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهاجم تیم فوتبال استقلال از لیست ۱۸ نفره این تیم برای بازی با سایپا خط خورد.

کمتر از یک ساعت دیگر دیدار حساس استقلال و سایپا در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر، آغاز خواهد شد.

* نزدیک به ۱۵ هزار هوادار استقلالی در ورزشگاه آزادی حضور دارند و رفته رفته به تعداد هواداران استقلال افزوده می شود.

* هواداران استقلال از قبل طرح موزائیک را آماده کردند مبنی بر اینکه امتیاز استقلال در ادوار لیگ از مرز ۹۰۰ گذشته و قرار است در آغاز بازی با طرح موزائیک هواداران به این موضوع اشاره کنند.

*رضا رجبی، مجید صالح، محمدحسین ضیایی، حسین چرخابی، اردشیر پورنعمت، کوروش برمک که در دوره کلاس های مربیگری زیر نظر یکی از مدرسین برجسته فیفا برگزار می شود به صورت متحد با هم به ورزشگاه آمدند تا تماشاگر مسابقه استقلال و سایپا باشند.

*پژمان منتظری از سوی هواداران استقلال تشویق ویژه ای شد و هواداران استقلال تولد او را تبریک گفتند.

* یکی دیگر از اتفاقات عجیب در مسابقه امروز این است که یکی از سکوهای ورزشگاه آزادی خالی بود و اجازه حضور تماشاگران برای نشستن روی این سکوها به آنها داده نمی شد که در نهایت با مجوز این سکوها باز و تماشاگران در آن مستقر شدند.

* در جریان همین اتفاقات بود که یکی از تماشاگران با ماموران حاضر در ورزشگاه درگیر و در نهایت این تماشاگر توسط ماموران حاضر در ورزشگاه حاضر شد.

* هواداران تیم استقلال در حین گرم کردن دو تیم آرش رضاوند بازیکن سایپا را با لقب آرش استقلالی تشویق کردند.

* روی نیمکت تیم استقلال سیدمهدی رحمتی، خسرو حیدری، جابر انصاری، آرمین سهرابیان، مهدی قائدی ، میلاد زکی پور، پژمان منتظری و بهنام برزای نشسته اند ضمن آنکه روی نیمکت سایپا احمد مهدی زاده، علی شجاعی، طاها شریعتی، رضا جعفری، حامد شیری، حسین کامیاب، محمد سلطانی مهر، محمد عباس زاده و محمداکبر منادی نشسته ا ند.

* وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال، سجاد شهباززاده را از فهرست ۱۸ نفره آبی پوشان خط زد.

* هنگامی که محمد عباس زاده در بین بازیکنان ذخیره سایپا قصد حضور در رختکن را داشت مشغول خوش و بش با بازیکنان ذخیره استقلال بود که هواداران استقلال نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و این بازیکن را هو کردند. این بازیکن زننده تک گل سایپا در دیدار رفت این تیم مقابل استقلال بود که بعد از گل پشتک های عجیبی زد و در ورزشگاه تختی حواشی بسیار زیاد بین این بازیکن و هواداران استقلال به وجود آمده بود.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

   #استقلال #سایپا #ورزشگاه آزادی #محمد عباس زاده

محتوای خبر «درگیری در جایگاه و بازداشت هوادار استقلال» را در سایت «تهران نیوز» ببینید