تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
n82793658-72106573.jpg

به گزارش ایرنا فراز کمالوند عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم اظهار کرد: تمام زمان مفید در بازی امروز 20 دقیقه بود زیرا تا بازی جان می گرفت بازیکنان پارس جنوبی جم به نوبت روی زمین دراز می کشیدند و وقت بازی را تلف می کردند.
وی افزود:با اینگونه بازی کردن مطمن باشید فوتبال ما رشد نمی کند و تعجب می کنم تیمی که در رده های بالای جدول است اینگونه زمان بازی را تلف می کند.
سرمربی صنعت نفت آبادان با انتقاد از عملکرد داوری این دیدار نیز اظهار کرد:متاسفانه بازیکن یا مربی اگر در خصوص داور حرف بزند با جریمه سنگین روبرو می شوند و ما باز هم منتظر واکنش کمیته داوران می مانیم.
وی گفت: بازیکن ما از ناحیه پا به شدت مصدوم می شود ولی داور به راحتی این بازیکن را اخراج می کند و چند بازیکن ما را نیز با دادن کارت های بی مورد سه اخطاره کرد.
سرمربی صنعت نفت آبادان افزود:به لحاظ بازی، ما برابر تیم سوم جدول لیگ نمایش خیلی بهتری داشتیم و موقعیت هایمان با بدشانسی گل نشد.
کمالوند تصریح کرد:در 2 بازی اخیر غیبت کرار به ما ضربه زد زیرا کرار نقش مهمی در بازی سازی صنعت نفت دارد همان نقشی که مسی و رونالدو در بارسلون و رئال مادرید دارند.
وی افزود:همه تمرکز ما روی بازی جام حذفی برابر استقلال تهران است زیرا می دانیم در لیگ برتر جزو تیم های تک رقمی در جدول خواهیم بود.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر امروز از هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر کشور برابر میهمانش پارس جنوبی جم با نتیجه مساوی یک بر یک متوقف شد تا با 25 امتیاز در رده نهم جدول قرار گیرد.
7104/7165/6068
خبرنگار:مسعود گادار**تنظیم:حمیدرضا ترابی فرد ** انتشار:محسن بهاروند

انتهای پیام /*

   #آبادان #پارس جنوبی #پارس جنوبی جم #لیگ برتر #نشست خبری #فراز کمالوند #رئال مادرید #استقلال #استقلال تهران #جام حذفی