تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رحیم استرلینگ

رحیم استرلینگ

اختصاصی | منابع انگلیسی مدعی شده اند مدیران اجرایی باشگاه رئال مادرید در شهر منچستر حضور یافته اند و تمرینات رحیم استرلینگ را به طور ویژه زیر نظر گرفته اند.

به گزارش ورزش 11، در حالی که رحیم استرلینگ توانسته است تحت نظر پپ گواردیولا بار دیگر احیا شود، مشتری بزرگی را به نام رئال مادرید پیدا کرده است، ستاره ای که تا پیش از فصل 2017/18 گمان می رفت شاهد پایان کارش در دنیای حرفه ای باشیم.

استرلینگ در موفقیت های منچستر سیتی در فصل جاری نقش بسیار موثری را ایفا کرده است و توانسته جز ارکان اصلی موفقیت این تیم در رقابت های لیگ برتر باشد، البته او بخش عمده ای از این موفقیت را به پپ بدهکار است! چرا که او توانست ریکاوری بسیار مناسبی از وی به عمل بیاورد.

رحیم استرلینگ
رحیم استرلینگ

در این حال گفته می شود، مدیران و استعداد یابان باشگاه های رئال مادرید با حضور در شهر منچستر به هدف زیر نظر گرفتن رحیم استرلینگ، خواهان آن هستند تا با مدیر برنامه های او مذاکراتی را به پیش ببرند.

هنوز استرلینگ نسبت به این خبر هیچ گونه واکنشی نشان نداده است، البته چندان احتمالی برای این انتقال وجود ندارد، چرا که زیدان باید هزینه ای سنگین را برای استرلینگ متحمل شود!

   #رئال مادرید #لیگ برتر

محتوای خبر «استرلینگ در رئال مادرید؟» را در سایت «ورزش یازده» ببینید