تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 239
اخبار سینما و تلویزیون
داکوتا جانسون و راسل کرو به بازیگران فیلم Bad Times at the El Royale پیوستند

داکوتا جانسون و راسل کرو در کنار کریس همسورث و جف بریجز، در فیلم Bad Times at the El Royale به نویسندگی و کارگردانی درو گادرد به ایفای نقش خواهند پرداخت.

داکوتا جانسون و فاکس قرن بیستم (Twentieth Century Fox) بر عهده خواهد داشت.

با اینکه مدت زیادی به آغاز فیلمبرداری Bad Times at the El Royale باقی نمانده، ولی هنوز جزئیات زیادی درباره ی داستان فیلم و حال و هوای آن منتشر نشده است. تنها نکته ی قابل ذکر این است که ماجراهای فیلم در دهه ی ۶۰ میلادی و در متلی قدیمی در نزدیکی دریاچه تاهو در کالیفرنیا رخ می دهد؛ مکانی که در آن، گروهی از غریبه ها به دلیلی نامشخص گرد هم جمع می شوند.

Drew Goddard

Bad Times at the El Royale پس از فیلم تحسین شده ی کلبه ای در جنگل (The Cabin in the Woods)، دومین تجربه ی سینمایی درو گادرد در مقام کارگردان به حساب می آید. او که نویسندگی فیلمنامه ی آثار مطرحی همچون کلاورفیلد (Cloverfield) و جنگ جهانی زد (World War Z) را در کارنامه دارد و به واسطه نگارش فیلمنامه ی مریخی (The Martian)، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی شده است، در آینده ای نزدیک فیلم ابرقهرمانی ایکس-فورس (X-Force) را نیز کارگردانی خواهد کرد. گادرد همچنین خالق سریال دردویل (Daredevil) است که فصل سوم آن توسط سوسپیریا (Suspiria) به کارگردانی لوکا گوادانینو، به ایفای نقش پرداخته که این اثر در ماه های آینده بر پرده ی سینماها خواهد رفت. داکوتا که دختر دو بازیگر سرشناس سینما، دان جانسون و ملانی گریفیث و نوه ی بازیگر آثار کلاسیک، تیپی هدرن است، بازی در فیلم های مطرحی همچون شبکه اجتماعی (The Social Network)، عشای شیطانی (Black Mass) و همچنین سریال تلویزیونی بن و کیت (Ben and Kate) را در کارنامه دارد.

راسل کرو استرالیایی نیز به تازگی حضور در فیلمبرداری فیلم Boy Erased را به اتمام رسانده است که این اثر، دومین فیلم بلند کارگردانی شده توسط هموطن وی، جوئل اجرتون به حساب می آید. او همچنین در آینده ای نزدیک در فیلم «تاریخچه حقیقی دار و دسته کلی» (True History of the Kelly Gang) به کارگردانی جاستین کرزل به ایفای نقش خواهد پرداخت که داستان آن درباره ی زندگی ند کلی، قانون شکن افسانه ای اهل استرالیا در قرن نوزدهم میلادی است.

طبق برنامه ریزی ها، تصویربرداری Bad Times at the El Royale در ماه های مارس یا آوریل (اسفند یا فروردین) آغاز خواهد شد. این در حالی است که فاکس، تاریخ پنجم اکتبر ۲۰۱۸ (۱۳ مهر ۱۳۹۷) را برای زمان رونمایی از این اثر در نظر گرفته است.

   #سینما #شبکه اجتماعی #سریال تلویزیونی #رونمایی #اسکار #استرالیا

محتوای خبر «داکوتا جانسون و راسل کرو به بازیگران فیلم Bad Times at the El Royale پیوستند» را در سایت «زومجی» ببینید