تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
غریفی

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، آیت الله سید عبد الله غریفی از علمای شیعه بحرین گفت: جامعه بحرینی همگی در خصوص اصلاح کشور مسئول هستند و مسئولیت اصلی و پایه بر عهده رژیم است و اگر رژیم یک گام بردارد، ملت بحرین بی تردید گام های متعددی را برخواهند داشت.

آیت الله غریفی در سخنرانی هفتگی خود در مسجد امام صادق (علیه السلام) منامه گفت: اگر نیت جدّی برای اصلاح حاصل شود و اراده ها و فضا مهیا شود و مذاکرات، گفتگو ها و نشست ها آغاز شود، راه حل ها سخت نخواهد بود.

ایشان تاکید کرد: همگی می خواهند که بحران های کشور حل و فصل شود؛ چراکه این یک ضرورت فوری است و اگر بحران ها به تنگنا ها تبدیل شود در این صورت یافتن راه حل بسیار دشوار و سخت می شود و نظام و ملت بحرین ضرر می کنند.

آیت الله غریفی تصریح کرد: تا زمانی که خواسته های مردم، به حق و عادلانه است و تمامی قوانین آن را تأیید می کند، راه میان گزینه های نظام و خواسته های مردم، پیچیده نخواهد بود.

این عالم بحرینی افزود: زمانی که سیاست های نظام با خواسته های عادلانه مردم مطابقت داشته باشد، نه کسی پیروز می شود و نه کسی شکست می خورد، بلکه وطن پیروز می شود و زمانی که وطن پیروز شود، در واقع ملت و نظام پیروز شده اند.

شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom


   #بحرین #رادیو #تلگرامی