تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
زیدان

زیدان

زیدان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل ویارئال در مورد شرایط تیمش و قرعه کشی کوپادلری صحبت کرد.

زین الدین زیدان از جو منفی که رسانه ها علیه رئال مادرید شکل داده اند انتقاد کرد و مدعی شد جوسازی آنها علیه مردان او صرفاً برای جذب مخاطب است. سرمربی کهکشانی ها که تیمش در لالیگا 16 امتیاز کمتر از بارسلونای صدرنشین دارد و در بازی اخیرش برابر نومانسیا در جام حذفی اسپانیا هم نمایشی مأیوس کننده ارائه کرد، در کنفرانس خبری پیش از بازی خانگی فردا شب (شنبه) تیمش برابر ویارئال اظهار داشت:

-

من خسته شده ام از بس که شنیدم اوضاع رئال مادرید بد است. گفتن چنین حرف هایی درباره ما آسان است اما شما می دانید که اوضاع تیم ما آنقدرها بد نیست. بد جلوه دادن وضعیت رئال مادرید رواج پیدا کرده چون با این شیوه مطبوعات بیشتر می شود. کاری که ما باید انجام دهیم بی توجهی به چیزهایی است که گفته می شود چون تمام آنچه درباره رئال مادرید می گویند منفی است وحقیقت ندارد و به نظر من تیم ما چنین وضعیتی ندارد. شرایط ما همین چیزی است که می بینید و ما باید به جنبه های مثبت آن نگاه کنیم، از جمله اینکه هنوز در تمام تورنمنت ها حضور داریم.

-

زیزو درباره قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا، که مردان او را برابر لگانس قرار دارد هم عنوان کرد:

-

بازی برابر لگانس کار سختی خواهد بود اما نکته خوب درباره این قرعه این است که ما مجبور نیست از مادرید خارج شویم. با هر حریفی روبه رو شویم ما رئال مادرید هستیم و به همین دلیل حریف انگیزه بیشتری برای فشار آوردن به ما دارد.

-

   #رئال مادرید #جام حذفی #مطبوعات #لالیگا

محتوای خبر «زیدان: بد جلوه دادن وضعیت رئال مادرید رواج پیدا کرده است» را در سایت «ورزش یازده» ببینید