تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

ملاقات با فورد Edge ST مدل ۲۰۱۹

فورد Edge ST سال ۲۰۱۹ پنجشنبه معرفی شد. آخرین تکرار از Crossover محبوب فورد و اولین مدل با برچسب ST
مدل Edge ST دنبالFiesta و Focus در قلمروی ST خواهد بود. این مدل قدرت خود را از موتوری ۲.۷ لیتری V6 دو توربو استخراج خواهد کرد که در مدل های Fusion Sport و Edge Sport استفاده شده است، البته کمی ارتقاء پیدا کرده تا به محدوده ی بازدهی ST راه پیدا کند. این موتور در مدل ST قدرتی معادل ۳۳۵ اسب بخار و گشتاوری معادل ۳۸۰ پوند بر فیت خواهد داشت و با جعبه دنده ای ۸ سرعته مجهز به شیفتر پشت فرمان و چهار چرخ متحرک کوپل شده است.

ملاقات با فورد Edge ST مدل ۲۰۱۹

کمپانی فورد هنوز اعداد و ارقامی از کارایی خودرو منتشر نکرده اما با این تشکیلات احتمالاً کمی بهتر از Edge Sport عمل خواهد کرد که صفر تا صد کیلومتر بر ساعت را در ۶.۲ ثانیه با همین موتور و البته ۲۰ اسب کمتر طی می کند. اقلامی که برچسب ST همراه خواهد داشت عبارتند از رینگهای ۲۱ اینچی که در مدل اسپرت ۲۰ اینچی بودند، جلو پنجره ای پهن تر، اگزوز دو طرفه و بدنه ای تهاجمی تر.

ملاقات با فورد Edge ST مدل ۲۰۱۹

سابق بر این برچسب ST فقط مختص هاچ بک های کمپانی محسوب میشد و کسانی که این خودروها را داشتند می توانستند یک روز را در آکادمی Ford Octane سپری کنند. کمپانی هنوز اعلام نکرده که آیا Edge ST هم با همین گزینه ارائه می شود یا خیر اما ما بدمان نمیاد این SUV دو تنی را در پیست مسابقه به چالش بکشیم.

ملاقات با فورد Edge ST مدل ۲۰۱۹

از امکانات دیگر این خودرو می توان به استارت استاپ اتوماتیک موتور، امکانات امنیتی متعدد مثل نشانگر نقطه کور، رادار کنترل بین خطوط، چراغ های LED جلو و هشدار دهنده برخورد از جلو همراه با ترمز اضطراری خودکار اشاره کرد.
این مدل از تابستان امسال در نمایندگی ها به فروش خواهد رسید. هنوز قیمت این مدل اعلام نشده اما به نظر از قیمت ۳۰.۲۱۵ دلاری مدلهای پایه فعلی خیلی بیشتر نخواهد بود.

گالری تصاویر

گروه مستند اسب بخار
سیاوش مرادی

   #اسب بخار #خودرو #هشدار

محتوای خبر «ملاقات با فورد Edge ST مدل ۲۰۱۹ + ویدیو» را در سایت «اسب بخار» ببینید