تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بیات: هیچ مشکلی بین خادم و طلایی وجود ندارد سرپرست تیم ملی کشتی آزاد گفت: در روند تغییر مربیان کادر فنی که از سوی شورای فنی صورت گرفت، هیچ کدورت و برخورد شخصی با کسی وجود نداشت.

علی بیات با بیان اینکه تغییر و تحولات اخیر در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد لازم بود، اظهار داشت: بعد از رقابتهای جهانی ۲۰۱۷ فرانسه، بحث تغییر مربیان تیم ملی از سوی شورای فنی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت این تصمیم با کمی تاخیر نهایی و اجرایی شد.

وی تصریح کرد: بر خلاف آن چیزی که برخی این تغییرات را به نوعی اختلاف نظر مربوط می دانستند باید گفت که این تصمیم به هیچ عنوان از روی کدورت و دلخوری از کسی نبود. اعضای قبلی کادر فنی همچنان ممکن است در رده های پایه به کار گرفته شوند و محمد طلایی هم که همچنان به عنوان مربی اصلی و ثابت تیم ملی در جمع اعضای کادر فنی حضور دارد. ضمن اینکه هیچ مشکلی بین مسئول امور فنی تیم ملی و طلایی وجود ندارد.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: یکی از نکات مهم در نشست اخیر شورای فنی، اجماع و اتفاق نظر تمامی اعضا بر روی مصوبات این جلسه بود که به واقع باید آنرا نقطه قوت تصمیمات دانست. تمامی اعضای شورای فنی به عنوان قهرمانان نامدار و قدیمی کشتی ایران و جهان، با کوله بار ا تجربه بسیار صاحب نظر هستند که در نهایت رای به تغییر و تحولات کادر فنی دادند. هدف آنها حضور مجدد خادم و همچنین رشد و پیشرفت دوباره کشتی آزاد در میادین آسیایی و جهانی پیش روست و هیچ برخورد و نظر شخصی در این تصمیمات وجود نداشت.

بیات به مربیان ادواری تیم ملی هم اشاره کرد و گفت: مربیانی که در طول اردوهای تیم ملی در کنار رسول خادم و محمد طلایی حضور دارند، بصورت ادواری تا رقابتهای انتخابی سال آینده در کنار اردونشینان خواهند بود و سپس کادر فنی جدید و اصلی در این زمان انتخاب خواهد شد.

وی در پایان در خصوص رقابتهای مهم پیش روی تیم ملی کشتی آزاد هم گفت: تورنمنت بین المللی جام تختی و سپس رقابتهای قهرمانی آسیا از جمله مهمترین رویدادهای پیش روی آزادکاران است که طبیعتا از اهمیت بالایی برای کادر فنی برخوردار است.

اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان از روز ۱۷ دیماه در خانه کشتی تهران آغاز شده که با صلاحدید کادر فنی تا روز ۲۸ دی ماه ادامه خواهد داشت. این مرحله از تمرینات، آغازگر اردوهای آماده سازی برای حضور در رقابتهای بین المللی جام تختی (روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه در تبریز)، رقابتهای قهرمانی آسیا (اسفندماه در قرقیزستان) و جام جهانی ۲۰۱۸ آمریکا (فروردین ماه سال آینده) خواهد بود.

   #کشتی آزاد #جام جهانی ۲۰۱۸ #جام جهانی #اردوی تیم ملی

محتوای خبر «بیات: هیچ مشکلی بین خادم و طلایی وجود ندارد» را در سایت «یک ورزش» ببینید