تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
صمیمی: از روز اول هدف مان قهرمانی بود دروازه بان تیم فوتسال مس سونگون گفت: از روز اول هدف مان قهرمانی در لیگ برتر بود و خدا را شکر با اقتدار به این عنوان دست یافتیم.

علیرضا صمیمی درباره قهرمانی مقتدرانه تیم مس سونگون در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: ما از روز اول هدف مان قهرمانی در لیگ برتر بود و به چیزی جز این فکر نمی کردیم. خدا را شکر در ابتدای فصل بازیکنان خوبی جذب کردیم و با کادرفنی خوبی که داشتیم توانستیم قهرمانی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: تیم ما به جز یک هفته، در سایر هفته ها صدرنشین جدول بود و با اقتدار قهرمان لیگ شدیم. به نظرم این فصل یکی از نادرترین فصل های فوتسال بود، چون ما سه هفته متوالی جشن قهرمانی گرفتیم. در هر صورت ما اکنون ۵۰ درصد راه را رفته ایم و ۵۰ درصد دیگر را با قهرمانی در آسیا خواهیم رفت. امیدوارم هر چه سریع تر باشگاه اهداف خود را مشخص کند و به امید خدا بتوانیم قهرمانی آسیا را از باشگاه تایلندی پس بگیریم.

دروازه بان تیم فوتسال مس سونگون در پاسخ به این پرسش که «آیا فصل آینده در این تیم خواهد ماند یا خیر؟»، تصریح کرد: من افتخار می کنم در باشگاه مس سونگون بازی می کنم و دوست دارم در این تیم باقی بمانم و کار ناتمامم را با قهرمانی در آسیا تمام کنم. مس باشگاه بسیار حرفه ای است و حتی از الآن برنامه این تیم برای فصل آینده نیز شخص شده است.

صمیمی درباره انتخابش به عنوان هفتمین دروازه بان برتر جهان در سال ۲۰۱۷ نیز یادآور شد: ما به دلیل اینکه در آسیا بازی می کنیم فقط در مسابقات جام ملت ها و جام باشگاه های آسیا فرصت دیده شدند را داریم. این در حالی است که سه دروازه بان اول این نظر سنجی، همه در اروپا و در تیم های مطرحی چون بارسلونا و اینترمویستار اسپانیا بازی می کنند. شما نگاه کنید در نظر سنجی برنامه ۹۰ هم همیشه بازیکنان استقلال و پرسپولیس اول می شوند، چون بیشتر در دید هستند. من امسال ۲۱۲ امتیاز گرفتم و نسبت به سال گذشته ۵۰ امتیاز بیشتر به دست آوردم، این برای من راضی کننده است.

   #لیگ برتر #پرسپولیس #بارسلونا #استقلال

محتوای خبر «صمیمی: از روز اول هدف مان قهرمانی بود» را در سایت «یک ورزش» ببینید