تاریخ دریافت خبر:
اسماعیل پور: نتیجه نگرفتن گیتی پسند مختص به یک نفر نیست ملی پوش تیم گیتی پسند معتقد است عوامل متعددی در نتیجه نگرفتن مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال در لیگ امسال موثر بوده اند.

احمد اسماعیل پور درباره اینکه تیم گیتی پسند در پایان لیگ برتر فوتسال به رتبه سومی این رقابت ها بسنده کرد گفت: فصل سختی را پشت سر گذاشتیم. برای گیتی پسند که همیشه کاندیدای قهرمانی بود، اینکه چند هفته زودتر از پایان لیگ از قهرمانی ناامید شود، بسیار سخت بود. امیدوارم گیتی پسند با قدرت در فصل آینده در لیگ برتر شرکت کند و به جایگاه اصلی اش که قهرمانی لیگ برتر است، بازگردد.

وی در ادامه افزود: باید به باشگاه مس سونگون تبریک بگویم که خیلی زحمت کشید و به قهرمانی لیگ برتر دست یافت. امیدوارم این باشگاه در مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه های آسیا نتایج درخشانی کسب کند.

ملی پوش تیم فوتسال گیتی پسند درباره مشکلات باشگاهش در این فصل و اینکه شمس گفته گیتی پسند بد بسته شده بود، تصریح کرد: این مسائل به باشگاه مربوط است و در جایگاهی نیستم که در این خصوص صحبت کنم. در نتیجه نگرفتن گیتی پسند، عوامل زیادی دست به دست هم داد و همه مقصرند و نمی توانیم یک نفر را مقصر بدانیم. در مجموع امسال سال خوبی برای باشگاه گیتی پسند نبود.

اسماعیل پور در مورد آینده خودش در تیم گیتی پسند و اینکه آیا قصد جدایی از این باشگاه را دارد یا خیر، اظهار داشت: قرارداد من با باشگاه تمام شده، اما الان زود است که در این خصوص صحبت کنیم. باید ببینیم شرایط چگونه خواهد شد و سپس در این باره تصمیم می گیرم. مسئولان گیتی پسند از هزینه شخصی خود برای این باشگاه خرج می کنند و امیدوارم مسئولان به باشگاه های خصوصی هم توجه کنند.

   #گیتی پسند #لیگ برتر