تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

علیرضا تخت شاهی ، اظهار داشت: شرکت های آبفا شهری و روستایی معین استان کرمانشاه (همدان، کردستان، لرستان، ایلام) با توجه به وقوع چندین زلزله در سومار کرمانشاه، موظف شده اند نیروهای عملیاتی خود را در حالت آماده باش قرارداده و در صورت اعلام این ستاد، به استان اعزام کنند و ارسال کمک احتمالی به منطقه را در دستور کار قرار دهند.

وی همچنین افزود: بنابر اعلام مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، ضمن آماده باش نیروهای عملیاتی آن مدیریت، از ستادهای مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت های مادر تخصصی این وزارتخانه خواسته شده است تا پایش وضعیت تامین آب و برق در منطقه را رصد کرده و گزارش لازم را ارائه دهند.

تخت شاهی به استقرار تیمی از نیروهای آبفای استان در سرپل ذهاب اشاره کرد و افزود: تمامی تیم های عملیاتی منطقه درحال آماده باش هستند و رصد لحظه ای تامین پایدار آب در دستور کار قرار دارد.

مدیر عامل آبفای استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: با توجه به زلزله 5.6 ریشتری پیش از ظهر امروز در بخش سومار کرمانشاه که با دو زلزله بیش از 5 ریشتری دیگری نیز همراه بود، تا این لحظه شرایط تامین آب شرب در این شهر پایدار است.


   #کرمانشاه #زلزله #استان کرمانشاه #سرپل ذهاب

محتوای خبر «آماده باش تیم های عملیاتی در سرپلذهاب/رصد لحظه ای تامین پایدار آب» را در سایت «هشدار نیوز» ببینید