تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
امتیاز دوربین نوکیا 8 در DxO مشخص شد: ضعیف

نوکیا به تازگی به بازار بازگشته است و شرکت HMD تلاش دارد این برند هموطن قدیمی خود را به عنوان یک گزینه وسوسه برانگیز ارایه کند. نوکیا 8 در حال حاضر پرچمدار آن ها قلمداد می شود و سعی کرده اند از ترندهای روز حداقل دوربین دوگانه را داشته باشند. ما نوکیا 8 بررسی کردیم و می توانیم بگوییم که نه! گزینه خوبی برای خرید نیست اما خیلی از کاربران دوست دارند که بدانند چرا! اول از همه اینکه دوربین نوکیا 8 آن چیزی که باید نیست. برخی می پرسند چرا اما توضیح آن حالا که امتیاز دوربین نوکیا 8 در DxO مشخص شده است راحت تر به نظر می رسد، در ادامه با ترنجی همراه باشید.

دوربین نوکیا 8

دوربین نوکیا 8

همانطور که می بینید دوربین نوکیا 8 در آزمایشگاه تخصصی DxO بررسی شده و امتیازات بالا را کسب نموده است. عملکرد این دستگاه در بخش فیلم برداری در کم شدن امتیاز کلی و رسیدن آن به عدد سوال برانگیز 68 بی تاثیر نبوده است. توانایی عکاسی نوکیا 8 با امتیاز 72 مشخص می شود که در کنار پرچمدارانی با امتیاز 3 رقمی همچون گلکسی نوت 8 و آیفون X هیچ حرفی برای گفتن ندارد.

امتیاز کلی DxO دوربین نوکیا 8 حتی از آیفون 6 (امتیاز 73) و گلکسی اس 6 اج (امتیاز 82) نیز کمتر است، دستگاه هایی که 4 و 3 سال پیش معرفی و عرضه شده اند. در حقیقت هر چند نوکیا تلاش کرده است با استفاده لنز زایس و بهینه سازی های نرم افزاری بتواند خروجی خوبی را ثبت کند اما حقیقت این است که تقریبا هر پرچمدار دیگری در بازار می تواند از این دستگاه بهتر باشد، شاید حتی میان رده های لوکس نیز چنین موقعیتی داشته باشند. می توانید تست کامل دوربین نوکیا 8 در DxO را از لینک زیر ببینید:

بررسی دوربین نوکیا 8 در DxO و امتیاز 68

با توجه به قیمتی بالای نوکیا 8 به نظر می رسد اگر آن را برای دوربین دوگانه می خرید، بهتر است در انتخاب خود تجدید نظر کنید! نظر شما چیست؟

dxomark

   #آیفون #آیفون X

محتوای خبر «امتیاز دوربین نوکیا 8 در DxO مشخص شد: ضعیف» را در سایت «ترنجی» ببینید