تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری رسا با اشاره به آماده سازی نسخه الکترونیکی کتاب «بررسی تحول و تطور مطالعات مهدوی» اظهار داشت: مطالعه و بررسی مراحل پیشرفت و تکامل هر دانش از ضروریات و از محورهای اصلی آن دانش محسوب می شود.

مدیر فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: مهدویت پژوهی حوزه ای مطالعاتی است که از آغاز پیدایش خود، تحولات، فراز و فرود و حالات مختلفی داشته است.

وی تصریح کرد: مباحثی همچون کاوش و سیر در مطالعات مهدویت و مسائل مهم آن در بستر زمان، پیدایش و تکامل آن در ادوار مختلف، بررسی عوامل فراز و فرود آن و ورود اندیشمندان در این عرصه و نقش آثار و افکار و تأثیر اندیشه هایشان در پیشرفت پژوهش های مهدوی و بررسی سیر تدوین کتب مهدوی و عوامل و انگیزه تدوین آنها بیان گر تحول و تطور مهدویت است.

پهلوانی به معرفی این کتاب پرداخت و گفت: این کتاب نوشته مجتبی گودرزی و در پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تهیه شده و در انتشارات این پژوهشگاه به چاپ رسیده است.

وی افزود: کتاب «بررسی تحول و تطور مطالعات مهدوی» با 459 صفحه به زبان فارسی و به قیمت 300000 ریال در سال 1396 منتشر شده و به تازگی اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی این کتاب را به صورت کتاب الکترونیکی و در قالب کتابخوان همراه پژوهان با قابلیت اجرا در سیستم عامل اندروید و ویندوز به قیمت 60000 ریال منتشر کرده است.

پهلوانی درباره خرید نسخه الکترونیکی این کتاب خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای دریافت نرم افزار این کتاب می توانند به نشانی اینترنتی کتابخوان همراه پژوهان به آدرس www.pajoohaan.ir مراجعه کرده و با خرید نسخه الکترونیکی این کتاب، از مطالب آن بهره مند شوند./۸۲۲/ ت ۳۰۳/ش

   #فناوری اطلاعات #ویندوز #پژوهش #نرم افزار #اندروید #سیستم عامل #زبان فارسی

محتوای خبر «انتشار نسخه الکترونیکی کتاب بررسی تحول و تطور مطالعات مهدوی » را در سایت «رسا» ببینید