تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

سرمربی سپاهان گفت: از هر نظر آماده حضور در دربی اصفهان هستیم.

زلاتکو کرانچار - سپاهان - ابراهیم عالمه خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از بازی ذوب آهن – سپاهان، گفت:

امیدوارم در بازی فردا سپاهان پیروز میدان باشد. هم برای ذوب آهن و هم برای قلعه نویی احترام خاصی قائلم و این تعارف نیست. قلعه نویی بهترین مربی ایرانی است و هر کجا که بوده تیم را بالا کشیده، اما علی رغم همه مواردی که گفته شد معتقدم که فردا تیم ذوب آهن مقاومت بزرگی را برابر ما نشان می دهد. از هر نظر آماده هستیم که پیروزی خود را نشان دهیم و ۳ امتیاز را کسب کنیم.

زلاتکو کرانچار افزود:

یکی از کلیدی ترین بازیکنان مان را به نام علی کریمی به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و این به خاطر خون ریزی شدیدی است که او در عضله خود دارد. امیدوارم این بازیکن هر چه سریع تر نزد ما بازگردد. این مسئله شانس را برای ادون حسنی باز می کند که فردا بتواند در خلال بازی دقایقی بازی کند تا ما ارزیابی مان را در ارتباط با کیفیت این بازیکن داشته باشیم.

سرمربی سپاهان درباره وضعیت رافائل و احتمال جدایی اش از این تیم، تصریح کرد:

این بازیکن اخیراً دچار عفونت شدید در چشمش شده است. این مصدومیت ها و بیماری ها عملاً رافائل را از ترکیب اصلی دور کرد. در مسابقاتی که انتظار داشتم انتظارات را برآورده نکرد و متاسفانه کیفیت خود را نتوانست ارائه کند. تا جایی که بحث جایگزینی این بازیکن را مطرح کردیم و می توان ادون حسنی را جایگزین کرد. بحث قرارداد رافائل به کارفرما و باشگاه باز می گردد.

زلاتکو کرانچار در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد تقابل ۲ دروازه بان از ۲ تیم ملی در دربی اصفهان، گفت:

این یک دیدگاه خبرنگاری مناسب است، اما از دیدگاه فوتبالی اوضاع متغیر است. از نظر سپاهان ما موفق شدیم یک دروازه بان با ثبات را در اختیار بگیریم، اما همه این سزاواری را نمی توان به اسم دروازه بان گذاشت. شیوه دفاع ما به نوعی است که سعی می کنیم در خط حمله فشار وارد کنیم. این به میزان زیادی به دروازه بان فشار را بر می دارد و اجازه می دهد که تا دروازه بان با ارزیابی مناسب کارهای خود را انجام دهد. ما باید با تسلط در فردا بازی ظاهر شویم، اما شاید گل هایی را زده یا خورده باشند که مقصر آن دروازه بان نباشد. در هر حال بازی فردا دوئل حساسی بین ۲ دروازه بان است.

زلاتکو کرانچار در پاسخ به این سوال که «چرا عربستان اخیراً اجازه حضور بانوان در ورزشگاه را داده، اما درباره حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه فکری نمی شود؟»، گفت:

من هم با قلعه نویی هم عقیده هستم. امیدوارم شرایط در ورزشگاه ها فراهم شود و بانوان نیز بتوانند در کنار آقایان به ورزشگاه بیایند، البته باید شرایط فراهم شود. بانوان در ایران در همه کارها مشارکت دارند و در صورت فراهم شدن شرایط این مسئله انجام می شود. در کشورهای مختلف حضور داشتم و دلیلی هم نمی بینم که در ایران اجازه حضور بانوان در ورزشگاه ها را ندهند. زمانی که مردم با آقایان در موارد مختلف همراهی می کنند، مسئولان هم باید استدلال بیاورند که دلیل عدم حضور بانوان در ورزشگاه ها چیست. از نظر من که باید بتوانند در همه فعالیت ها حضور پیدا کنند.

   #سپاهان #ذوب آهن #نشست خبری #فوتبال ایران #اصفهان #ترکیب اصلی #علی کریمی

محتوای خبر «یکی از کلیدی ترین بازیکنان مان را در اختیار نداریم ؛ مسئولان باید بگویند که دلیل عدم حضور بانوان در ورزشگاه ها چیست ؟» را در سایت «پارس فوتبال» ببینید

منبع خبر (پارس فوتبال) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «یکی از کلیدی ترین بازیکنان مان را در اختیار نداریم ؛ مسئولان باید بگویند که دلیل عدم حضور بانوان در ورزشگاه ها چیست ؟» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.