تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری رسا، حضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید امروز در دیدار امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بر ضرورت تقویت بنیه دفاعی و موشکی برای آمادگی در برابر تهدیدات دشمنان تأکید کرد.

وی افزود: در ساخت و تقویت موشک و تجهیزات دفاعی همواره باید اهتمام وجود داشته باشد، خوشبختانه تاکنون پیشرفت بسیاری داشته ایم و این مسیر باید با قوت ادامه پیدا کند.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با بیان این که باید قدردان نعمت های الهی باشیم، اظهار داشت: این نظام ولایی و الهی نعمتی بزرگ است و خدمت به چنین نظامی اجر و پاداش بسیاری دارد از این رو همه مسؤولان باید در مسیر خدمت به نظام و مردم گام بردارند.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در زمینه تأکید بر تقویت بنیه نظامی و دفاعی مسلمین ادامه داد: قرآن تاکید می فرماید که مسلمین باید با تقویت بنیه دفاعی و نظامی خود در دل دشمنان و مستکبران هراس و ترس ایجاد کنند.

حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به مکتب تربیتی اسلام ابراز داشت: اسلام افراد را به گونه ای تربیت می کند که از مرگ و شهادت نمی ترسند و دشمن از همین هراس دارد.

وی با اشاره به توطئه های همیشگی دشمن علیه انقلاب اسلامی عنوان کرد: دشمنان توطئه های بسیاری انجام می دهد اما هر بار سرش به سنگ می خورد و دسیسه های آنان نقش بر آب می شود؛ رهبری با بیان بسیار عالی خود در سالروز قیام ۱۹ دی مسیر را روشن کردند و این فرمایشات پیام های لازم را به دشمنان داد.

این مرجع تقلید در پایان تأکید کرد: تقویت بنیه نظامی امری ضروری است و نمی توان از آن کوتاه آمد، چراکه اگر این توان دفاعی و موشکی نبود دشمن جرأت جسارت پیدا می کرد./1323/پ۲۰۲/ق

   #قرآن #وزیر دفاع #شهادت #حوزه علمیه #انقلاب اسلامی

محتوای خبر «تأکید آیت الله نوری همدانی بر تقویت نیروهای مسلح و بنیه دفاعی کشور/ توان موشکی نبود دشمن جرأت جسارت پیدا می کرد» را در سایت «رسا» ببینید