تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

یکی از بهترین روبات های معرفی شده در نمایشگاه Aeolus ،CES2018 نام دارد که علاوه بر ظاهری دوست داشتنی، قادر است کارهای یک خدمتکار خستگی ناپذیر یا یک نگهبان را انجام دهد.

هرچند فاصله زمانی زیادی تا ادغام هوش مصنوعی در کالبد یک روبات باقی مانده، بااین حال هر از گاهی شاهد معرفی روبات هایی هستیم که روزبه روز بیشتر به زندگی روزمره ما انسان ها ورود پیدا می کنند. به عنوان مثال روبات Aeolus که توسط شرکت Rosie در نمایشگاه CES2018 معرفی شده، همچون یک خدمتکار قادر است کارهای درون خانه شما را انجام دهد.

در همین خصوص..

کیس گوشی Selfly به یک پهپاد تبدیل می شود!

موس Rival 600 استیل سریز حرکات شما را روی هوا هم دنبال…

البته در نظر داشته باشید که روبات Aeolus هنوز در حال توسعه است، بااین حال می تواند در محیط خانه حرکت کرده، لوازم را در سر جای مخصوصشان قرار دهد و یا آنکه برایتان از درون یخچال نوشابه خنک بیاورد! روبات Aeolus قادر است شما را در یافتن اشیا گم شده یاری رساند و یا آنکه به طور خودکار به وسیله یک جاروبرقی داخلی، در زمان نبودتان خانه را تمیز کند.

شرکت سازنده مدعیست که موارد مذکور، تنها یک هزارم از توانایی های اصلی Aeolus بوده و به مرور زمان می توان کارهای بیشتری به آن آموزش داد. این روبات که از دستیار صوتی الکسا قدرت گرفته، با برچسب قیمتی زیر 20 هزار دلار به بازار عرضه خواهد شد.

   #نمایشگاه #هوش مصنوعی

محتوای خبر «روبات Aeolus می تواند برایتان از درون یخچال نوشیدنی خنک بیاورد!» را در سایت «فارنت» ببینید