تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
«کوپال» فیلم اختتامیه جشنواره ژنو شد

روز گذشته کنفرانس مطبوعاتی «نوزدهمین جشنواره ی بین المللی فیلم های مستقل ژنو» برگزار شد و طی این نشست فیلم سینمایی «کوپال» از ایران به عنوان فیلم اختتامیه ی این دوره از جشنواره معرفی شده و عصر روز 28 ژانویه (هشتم بهمن ماه) با حضور کاظم ملایی کارگردان این اثر در مراسم پایانی این رویداد به نمایش درخواهد آمد.

به گزارش آمریکای لاتین و آفریقا را به نمایش می گذارد. به عنوان مثال در بخش مسابقه ی این جشنواره 9 فیلم همچون «آلانیس» (بهترین کارگردانی و بازیگری سن سباستین 2017) از آرژانتین، «آریتمی» (برگزیده ی شیکاگو، آسیاپاسیفیک و کارلووی واری 2017) از روسیه، «چشم اژدها» (برگزیده ی فیپرشی لوکارنو 2017) از چین، «ماشین آلات» (برگزیده ی ساندنس و زوریخ 2017) از هندوستان، «مالایا» (منتخب بوسان و کرالا) از تایلند، «زندگی شاتل» (بهترین فیلم جشنواره ی شانگهای 2017) از مالزی و ... به نمایش گذاشته می شود.

«کوپال» فیلم اختتامیه جشنواره ژنو شد

همچنین 10 فیلم سینمایی دیگر در بخش جایزه ی ویژه تماشاگران بر روی پرده می رود که از میان آنها می توان به «فصل شکار» (جایزه ی تماشاگران هفته ی منتقدین ونیز 2017) از آرژانتین، «خوشبخت» (برگزیده ی سه بخش ونیز 2017) از فرانسه، قلب من را نپوشانید دختر الیگیتور! (منتخب برلین و ساندنس 2017) از برزیل و «آنها» (منتخب کن و شیکاگو 2017) محصول مشترک و ساخته ی آناهیتا قزوینی زاده (کارگردان ایرانی الاصل) اشاره کرد.

هشتم بهمن ماه در شب پایانی این جشنواره، فیلم سینمایی کوپال به عنوان فیلم اختتامیه ی این جشنواره و با خبر "نمایش یک کمدی ساتیر" با حضور کارگردان این فیلم در سالن الحمراء ژنو به روی پرده می رود تا بعد از آن برگزیدگان این جشنواره در بخش های مسابقه، منتقدین و تماشاگران معرفی شده و این رویداد 10 روزه به کار خود پایان دهد.

نوزدهمین نسخه ی جشنواره ی بین المللی فیلم های مستقل ژنو از 19 تا 28 ژانویه مصادف با 29 دی تا 8 بهمن ماه در شهر ژنو سوئیس برگزار خواهد شد.

   #فیلم سینمایی #مالزی #سوئیس #برلین #برزیل

محتوای خبر ««کوپال» فیلم اختتامیه جشنواره ژنو شد» را در سایت «پارس نیوز» ببینید