تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
داوود محمدی نماینده مجلس

سلامت آنلاین- نماینده مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات آن طی سخنانی انتقادآمیز درباره نگرانیها و مشکلات اصلی و بنیادین بسیار در آموزش و پرورش گفت: طرح مسئله تغییر نام آموزش و پرورش انحراف از مسائل اصلی است و ضرورتی ندارد که در این شرایط چنین مباحثی مطرح شود.
به گزارش سلامت آنلاین، داود محمدی اظهار کرد: در حال حاضر آموزش و پرورش با مسائل و مشکلاتی در بخش های مختلف به ویژه مسائل اقتصادی مواجه است و آنچه مطرح شده با تامل نبوده است.
وی افزود: اکنون که مجلس در حال بررسی بودجه و اعتبارات است و مشکلات و نگرانی های جدی درحوزه آموزش و پرورش وجود دارد، باید به مسائل بنیادی پرداخت و احکام لازم سند تحول بنیادین را در دستور کار قرار داد. اینکه آموزش و پرورش در این زمینه چه اقداماتی را انجام داده است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین بیان کرد: به نظر می رسد آموزش و پرورش باید به طور جدی به مسائل دانشگاه فرهنگیان، حق التدریسی ها و سایر نیروهایی که در این وزارتخانه مشغول به کار هستند، بپردازد و ضرورتی ندارد که در این شرایط تغییر نام آن مطرح شود.
این نماینده مجلس اظهار کرد: مسائلی که در حوزه آموزش و پرورش وجود دارد در قالب سند تحول بنیادین باید برطرف شود. لذا ضرورتی برای تغییر نام وجود ندارد و در کلمه آموزش و پرورش مسائل بسیاری نهفته است. (ایرنا)

   #سلامت

محتوای خبر «آموزش و پرورش به جای تغییر نام به مسائل بنیادی تر بپردازد» را در سایت «سلامت آنلاین» ببینید