تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
سامسونگ پس از رونمایی از تلویزیون بزرگ و جدید ماژولار خود در این نمایشگاه، اعلام کرده است که کاربران در صورت تمایل و سفارش به این شرکت کره ای، قادر خواهند بود این تلویزیون را در هر اندازه و سایزی که می خواهند، دریافت و خریداری کنند. به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری ایسنا: سامسونگ در خلال نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۱۸ از یک تلوزیون بزرگ و هوشمند تحت عنوان "the wall" رونمایی کرد.
بزرگترین تلویزیون جهان رونمایی شد

به گزارش وب سایت mashable، یکی از محصولات جذابی که در نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۱۸ رونمایی شد، تلویزیون بزرگ و هوشمند سامسونگ بود که دیوار ( the wall) نام دارد و از سایز و اندازه قابل توجهی برخوردار است که تا حد زیادی به نام خود شباهت بسیاری دارد.

سامسونگ پس از رونمایی از تلویزیون بزرگ و جدید ماژولار خود در این نمایشگاه، اعلام کرده است که کاربران در صورت تمایل و سفارش به این شرکت کره ای، قادر خواهند بود این تلویزیون را در هر اندازه و سایزی که می خواهند، دریافت و خریداری کنند.

به نظر می رسد سامسونگ با معرفی این محصول جدید، می خواهد به طرفدارانش نشان دهد که به دکوراسیون و طراحی داخلی منزل و محل کار کاربرانش توجه داشته و برای آن اهمیت ویژه ای قائل خواهد شد. بدین گونه که کاربران با سفارش و خرید این تلویزیون بزرگ قادر خواهند بود یک دیوار تمام از محل کار یا خانه خود را به این تلویزیون مجهز کنند و از زیبایی های تصاویر آن بهره مند شوند.

هرچند که این محصول از باریک ترین تلویزیون های موجود در بازار محسوب نمی شود و همچنین با کیفیت ترین رزولوشن تصویر را ارائه نمی دهد، اما به طور قطع، تصویر آن از روشنایی بیشتر، کنتراست بهتر، رنگ های پررنگ و زنده تر و همچنین مصرف انرژی کمتری برخوردار است که می تواند در نوع خود، با استقبال بی نظیری از سوی کاربران مواجه شود.

   #تلویزیون #رونمایی #سامسونگ #نمایشگاه #دیوار

محتوای خبر «بزرگترین تلویزیون جهان رونمایی شد» را در سایت «ستاره ها» ببینید