تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی ام.جی پس از برخورد با یک دستگاه خودروی سواری رانا، دچار واژگونی و نشت بنزین شده و سرنشین خودروها قبل از رسیدن آتش نشانان از داخل خودرو خارج شده بود.

ساعت 02:10 بامداد امروز حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید بابایی، مقابل ورودی شهرک حکیمیه به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیات ایستگاه 56 را به محل حادثه اعزام کرد.

کاظم عزت جا؛ فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی ام.جی پس از برخورد با یک دستگاه خودروی سواری رانا، دچار واژگونی و نشت بنزین شده و سرنشین خودروها قبل از رسیدن آتش نشانان از داخل خودرو خارج شده بود.

وی ادامه داد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق خودروهای سواری را قطع و از نشت بنزین جلوگیری کردند و یکی از سرنشینان را که از ناحیه سر و گردن دچار آسیب دیدگی شده بود برای اقدامات درمانی تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش نشانان بلافاصله با ایمن سازی محل حادثه و جلوگیری از بروز تصادفات احتمالی، خودروی سواری را به حالت اولیه بازگردانده و به محل امن انتقال دادند.

   #خودرو #سامانه #آتش نشانی

محتوای خبر «واژگونی خودروی ام.جی پس از تصادف با رانا (+عکس)» را در سایت «عصر ایران» ببینید