تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 115


به گزارش حقوق نیوز، بهمن کشاورز، رئیس اسبق کانون وکلای دادگستری در مورد معترضان به نتایج آزمون وکالت و سهمیه ایثارگران توضیحاتی داد.

وی در رابطه با شبهاتی که درباره اعلام نتایج آزمون وکالت ۹۶ وجود دارد گفت: اعمال سهمیه ایثار گران مانند گذشته است البته این سهمیه برمبنای نمره ایثارگر با توجه به ملاک های قانون خدمات رسانی به ایثارگران اعمال می شود.

رییس اسبق اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران گفت: در مورد کلید امسال مطلقا مشکلی نبود. به اعتراضات در کمیسیون کار شناسی رسیدگی شد و مشخص شد اعتراضات بی مورد است.

وی ادامه داد: شاید علت تفاوت محاسبات این باشد که در گزینش کانون وکلا بحث تراز مطرح است؛ بنابراین بحث معدل به آن نحو که گفته می شود مصداق ندارد.

وی تشریح کرد: بسیاری از داوطلبان نمره منفی را در نظر نمی گیرند ولی در عین حال اگر اعتراضی دارند می توانند ظرف ۵روز به کانون متبوع خود اعلام کنند که عینا به سازمان سنجش اعلام می شود و پاسخنامه این داوطلبان دستی بررسی می شود.

انتهای پیام

   #دادگستری #سازمان سنجش

محتوای خبر «داوطلبان معترض به نتایج آزمون وکالت ظرف ۵روز اعتراض خود را به کانون متبوع خود اعلام کنند» را در سایت «حقوق نیوز» ببینید