تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
2 خودرو پس از تصادف در گردنه اسدآباد همدان آتش گرفتند 2 خودرو پس از تصادف در گردنه اسدآباد همدان آتش گرفتند

سرهنگ سعید اسماعیلی افزود: یک دستگاه خودرو کامیونت خاور از سمت کرمانشاه به همدان در حال تردد بود که ساعت 6 و 45 دقیقه امروز در گردنه اسدآباد دچار سانحه شد.

وی اضافه کرد: به علت خواب آلودگی راننده کامیونت خاور، این وسیله نقلیه به سمت چپ جاده منحرف شده و با یک دستگاه خودرو سواری سمند برخورد کرد.

جانشین رئیس پلیس راه استان همدان اضافه کرد: پس از برخورد این 2 وسیله نقلیه در گردنه اسدآباد، سرنشینان از وسیله نقلیه خارج و به یکباره هر دو وسیله نقلیه دچار حریق شدند.

سرهنگ اسماعیلی گفت: با توجه به خروج به هنگام سرنشینان از داخل وسیله نقلیه، در این سانحه به هیچ یک از آنها آسیبی وارد نشد.

گردنه 15 کیلومتری اسدآباد یکی از گردنه های معروف در کشور و استان همدان به شمار می رود که بیشتر شاغلان حمل و نقل به خوبی با شرایط این گردنه سخت گذر آشنا هستند.

در سالهای گذشته با توجه به حوادث پی در پی در این گردنه، شیب راه هایی برای فرار خودروهایی که سیستم ترمز آنها دچار نقص فنی می شود، پیش بینی شد.

همچنین قسمت دیگر گردنه به علت وجود پرتگاه عمیق، با انبوهی از خاک ایمن سازی شد تا در صورت خروج خودرو از مسیر اصلی، وسیله نقلیه با خاک انباشته شده در حاشیه جاده برخورد کرده و به دره سقوط نکند.

   #همدان #خودرو #استان همدان #کرمانشاه #حوادث

محتوای خبر «2 خودرو پس از تصادف در گردنه اسدآباد همدان آتش گرفتند» را در سایت «فرتاک نیوز» ببینید