تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رئال مادرید

رئال مادرید

اختصاصی | رئال مادرید پس از موفقیت های بزرگ خود در رقابت های لالیگا اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا به یکباره در شرایطی کاملا اضطراری و بد قرار گرفته است که دلایل آن فاش شده است.

به گزارش ورزش 11، شرایطی که رئال مادرید در فصل جاری رقابت های لالیگا اسپانیا درگیر آن شده است باعث شده است تا کارشناسان و مفسرین بزرگ جهان فوتبال به بررسی شرایط آنها بپردازند! چرا که هیچ کس باور نمی کرد کهکشانی هایی که توانسته بودند بر قله اروپا تکیه بزنند اینچنین نمایش هایی را ارائه بدهند!

زین الدین زیدان مردی که توانسته بود در رئال مادرید برای مدت دو فصل به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند، حالا در بحرانی قرار گرفته که نمی داند برای رهایی از آن باید به چه سیستمی دخیل ببندد! چرا که نه مهاجمین و نه هافبک ها و نه مدافعین در شرایط ایده آل قرار ندارند!

زین الدین زیدان
زین الدین زیدان

با نگاهی کارشناسانه به اوضاع باشگاه رئال مادرید و علل ناکامی آنها در فصل 2017/18 به چند نکته جدی برخورد خواهیم کرد که در نتیجه آن به مسئله خواهیم رسید که زین الدین زیدان در نتیجه های امروز باشگاه100 درصد مقصر نیست و مشکلات بزرگتر این باشگاه بیشتر به نظر می رسد روحی است!

1_ رئال مادرید این روزها به هیچ عنوان احساس رقابت را نه در خود و نه در بیرون از باشگاه ندارد! بازیکنان این تیم برای رسیدن به ترکیب اصلی نیازی به تلاش کردن در خود نمی بینند و اگر هم در ترکیب اصلی قرار بگیرند با توجه به جام هایی که کسب کرده اند، در میدان بازی، با حریف خود چالش ایجاد نمی کنند! چرا که در باد موفقیت خود هنوز خوابیده اند!

بازیکنان رئال مادرید
بازیکنان رئال مادرید

2_ زیدان با از دست دادن حداقل سه بازیکن باکیفیت خود در تابستان گذشته (ماریانو، آلوارو موراتا، جیمز رودریگز) نیمکتش بسیار ضعیف تر شد تا دیگر پلن های B او در بازی های سخت به نتیجه ای نرسد! او دیگر به نیمکت خود به هیچ عنوان اعتماد ندارد!

3_ خط حمله رئال مادرید با وجود موقعیت هایی که برای گلزنی در خود می بیند، باز هم نمی تواند این امر را صورت بدهد! چرا که هر عنصر بزرگ خط حمله مادریدی ها همانند بنزما و گرت بیل و کریستیانو رونالدو به هیچ عنوان توان گلزنی را ندارند.

بازیکنان رئال مادرید
بازیکنان رئال مادرید

4_ خطوط دفاعی و میانی به هیچ عنوان احساس وظیفه شناسی ندارند! این در شرایطی است که متعهد بودن به دستورات مربی در فصول گذشته یکی از ویژگی های شاگردان زیدان بود؛ اما با نگاهی ساده به عملکرد آنها می توان دریافت که بازیکنان سهل انگاری تمام در زمین بازی ظاهر می شوند.

5_ مصدومیت بازیکنان رئال مادرید نیز یکی از دلایل مهمی بود که زیدان را برای استفاده بازیکنان اصلی اش در ترکیب تیم محروم کرد؛ این اتفاق می توانست برای هر تیمی رخ بدهد، اما خدماتی که کادر پزشکی رئال مادرید به بازیکنان مصدوم این باشگاه ارائه داد یکی از علل مهم ناکامی های آنان بود.

   #رئال مادرید #ترکیب اصلی #لالیگا #کریستیانو رونالدو #لیگ قهرمانان اروپا #لیگ قهرمانان #رونالدو

محتوای خبر «5 دلیل عدم موفقیت رئال مادرید در فصل 2017/18» را در سایت «ورزش یازده» ببینید